Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Şarj Süresi:
6 saat
EPA/HEPA Filtre:
Var
Çalışma Süresi:

Fakir Inovator 6157 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Fakir Inovator 6157 Dikey Şarjlı Süpürge Kırmızı 0,54 L Toz Haznesi ile Güçlü Emiş Teknolojisi

Satıcı: FreeHomee | 12 yorum

6.670,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 6670.19
Fakir Inovator 6157 Dikey Şarjlı Süpürge Kırmızı 0,54 L Toz Haznesi ile Güçlü Emiş Teknolojisi

Satıcı: TVSHOOP | 12 yorum

7.067,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 7067.07
Fakir 6157 Inovator Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge

Satıcı: Zerdahome

7.150,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 7150.40
Fakir 6157 Inovator Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge

Satıcı: ZerdaHome

7.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 7200.00
Fakir Inovator 6157 Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Zerdahome

7.226,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 7226.80
Fakir Inovator 6157 Dikey Şarjlı Süpürge kirmizi

Satıcı: VERADTM

7.339,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 7339.55
Fakir 6157 İnovator Dik Şarjlı Süpürge Red

Satıcı: EFEFARUKAVM

7.520,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 7520.50
Fakir Inovator 6157 Dikey Şarjlı Süpürge kirmizi

Satıcı: EfeFarukAvm

7.777,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 7777.50
Fakir 6157 Inovator Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge

Satıcı: Derka Shop

7.849,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 7849.35
Fakir Inovator 6157 Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: MU STORE TR

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 7909
Fakir Inovator 6157 Kablosuz Süpürge 350W BLDC Motor 3 Kademe 60 dk LED Başlıklı Süpürge

Satıcı: Oman

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 7899.00
Fakir Inovator 6157 Kablosuz Süpürge 350W BLDC Motor 3 Kademe 60 dk LED Başlıklı Süpürge

Satıcı: evde360

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 7999.00

Fakir Inovator 6157 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Fakir Inovator 6157 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
6 saat
Var
Ses Seviyesi:
74 dB
Su Haznesi:
Yok

Fakir Inovator 6157 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H10

Fakir Inovator 6157 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.