Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Voltajı:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
2.1 kg
Çalışma Süresi:

Fakir Shadow 7016 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Fakir Shadow 7016 Kablosuz Şarjlı Elektrikli Süpürge HEPA Filtreli Gri Renk 0.5 L Toz Hacmi

Satıcı: Onlineportakal | 15 yorum

7.718,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 7718.07
Fakir Shadow 7016 Gun Metal Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Teknosepeti

7.699,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 7699.50
Fakir Shadow 7016 Gun Metal Kablosuz Şarjlı Elektrikli Süpürge

Satıcı: TEKNOSEPETİ

7.965,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 7965.50
Fakir Shadow 7016 Gun Metal Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Onur Market

8.341,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 8341.03
Fakir Shadow 7016 Kablosuz Şarjlı Elektrikli Süpürge HEPA Filtreli Gri Renk 0.5 L Toz Hacmi

Satıcı: teknosepetii | 15 yorum

8.370,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 8370.00
Fakir Shadow 7016 Gun Metal Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Onur Market

8.459,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 8459.06
Fakir Shadow 7016 Gun Metal Şarjlı Dikey Süpürge gri

Satıcı: onurmarket

8.546,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 8546.05
Fakir Shadow 7016 Kablosuz Şarjlı Elektrikli Süpürge

Satıcı: ONUR MARKET

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 8599.00
Fakir Shadow 7016 Gun Metal Kablosuz Şarjlı Elektrikli Süpürge

Satıcı: BİZCE AVM

11.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 11250.00

Fakir Shadow 7016 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Fakir Shadow 7016 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
2.1 kg
Su Haznesi:
Yok

Fakir Shadow 7016 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 280 mm
• Boy 1100 mm
• Derinlik 220 mm
• Net Ağırlık 2.1 kg

Fakir Shadow 7016 Şarjlı Süpürge İle En Çok Karşılaştırılan Süpürgeler

Fakir Shadow 7016 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.