Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Kablo Uzunluğu:
3 m
Su Haznesi:
Var

Fakir Spot Cleaner PR1018 Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Fakir Spot Cleaner PR 1018 Halı ve Koltu (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 4.129,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4129.30
Fakir Spot Cleaner PR 1018 Halı ve Koltu (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 4.129,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4129.30
Fakir Spot Cleaner PR 1018 Halı & Koltuk Leke Temizleyici Siyah 5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 5899.00
Fakir Spot Cleaner Pr 1018 Siyah Temizleme Makinesi 5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5899.00
Fakir Spot Cleaner PR1018 Halı & Koltuk Leke Temizleyici Siyah

17 yorum

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 5899.00
Fakir Spot Cleaner PR1018 Halı&koltuk Temizleyici - Siyah

Satıcı: Bizce Avm | 187 yorum

6.551,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 6551.09
Fakir Spot Cleaner PR1018 Halı&koltuk Temizleyici - Siyah

Satıcı: sevgideko | 187 yorum

6.551,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 6551.09
Fakir PR1018 Spot Cleaner Halı Koltuk Temizleme Makinesi siyah

Satıcı: ceyizkusu

6.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6649.00
Fakir Spot Cleaner Halı ve Koltuk Leke Temizleyici Vakumlu Derin Temizlik Makinesi 600W

Satıcı: SEVGİDEKO

6.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 6769.00
Fakir Spot Cleaner Pr 1018 Siyah Temizleme Makinesi

Satıcı: BÜYÜK FIRSAT

8.245,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 8245.00
Fakir PR1018 Spot Cleaner Halı Koltuk Temizleme Makinesi siyah

Satıcı: EfeFarukAvm

8.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 8650.00
Fakir Spot Cleaner Pr 1018 Siyah Temizleme Makinesi

Satıcı: Matt Elektronik

12.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 12555.00

Fakir Spot Cleaner PR1018 Halı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

Fakir Spot Cleaner PR1018 Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 3 m

Fakir Spot Cleaner PR1018 Halı Yıkama Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.