Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Kablo Uzunluğu:
Su Haznesi:
Var

Fakir Spot Cleaner PR7020 Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Fakır Spot Cleaner Pr7020

Satıcı: Koyuncuoğluyapımarket

11.003,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 11003.50
Fakir Spot Cleaner PR7020 Buhar ve Leke Temizleyici

Satıcı: DİLAN OZKUL

11.142,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 11142.55
Fakir Spot Cleaner PR7020 Buhar & Leke Temizleyici 5 Bar Güçlü Derin Temizlik Aleti - Siyah

Satıcı: Digitalia | 27 yorum

12.707,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 12707.56
Fakir Spot Cleaner PR7020 Buharlı Vakumlu Temizleyici gri-siyah

Satıcı: KoyuncuoğluMarket

11.863,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 11863.48
Fakir Spot Cleaner Pr7020 Buharlı Temizleyici

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

12.115,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 12115.60
SPOT CLEANER PR 7020 Halı&Koltuk Temizleme

Satıcı: Koyuncuoğlu Yapı Market

12.363,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 12373.48
Fakir Spot Cleaner PR7020 Buhar & Leke Temizleyici 5 Bar Güçlü Derin Temizlik Aleti - Siyah

Satıcı: DİLAN OZKUL | 27 yorum

12.739,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 12739.09
Fakir Spot Cleaner PR 7020 Buharlı Temizleyici Gri 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 12999.00
Fakir Spot Cleaner PR7020 Buhar ve Leke Temizleyici

Satıcı: MediaMarkt

13.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 13000.00
Fakir Spot Cleaner PR7020 Buharlı Vakumlu Temizleyici gri-siyah

Satıcı: mediamarkt

13.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 13000.00
Fakir Spot Cleaner PR7020 Buhar ve Leke Temizleyici

Satıcı: MEDIAMARKT

13.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 13000.00
Fakir Spot Cleaner PR7020 Buharlı Temizleyici

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

13.019,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 13019.07
Fakir Spot Cleaner PR7020 Buhar ve Leke Temizleyici

Satıcı: Derya Home

14.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 14699.00
Fakir Spot Cleaner PR7020 Buharlı Temizleyici

Satıcı: Buevin

14.879,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 14879.07

Fakir Spot Cleaner PR7020 Halı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

Fakir Spot Cleaner PR7020 Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

Fakir Spot Cleaner PR7020 Halı Yıkama Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.