Fakir Uvax Mite Süpürge

Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
Kablo Uzunluğu:
Ses Seviyesi:
77 dB
Su Haznesi:
Yok

Fakir Uvax Mite Süpürge Fiyatları

Fakir Uvax UV-C Işınlı Yatak ve Koltuk Temizleyici Toz Torbasız Süpürge - Rose Gold

Satıcı: DVİNA DİJİTAL PAZARLAMA | 48 yorum

20.208,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 20208.80
Fakir Uvax Yatak Ve Döşeme Temizleyici

Satıcı: dvinadijital

21.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 21849.05
Fakir Uvax UV-C Işınlı Yatak ve Koltuk Temizleyici Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: VigorPlus

23.076,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 23076.53
Fakir Uvax UV-C Işınlı Yatak ve Koltuk Temizleyici Toz Torbasız Süpürge - Rose Gold

Satıcı: Ebio Wellness Innovations | 48 yorum

24.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 24169.00
Fakir Uvax Yatak Ve Döşeme Temizleyici

Satıcı: VigorPlus

24.180,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 24180.40
Fakir UV/AX Yatak ve Döşeme Temizleyici siyah

Satıcı: EbioWellness

24.321,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 24321.34
Fakir UV/AX Yatak ve Döşeme Temizleyici

Satıcı: Vigor Plus

24.343,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 24343.00
Fakir Uvax Yatak Ve Döşeme Temizleyici

Satıcı: EBİO WELLNESS

25.810,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 25810.55
Uvax UV-C Işınlı Yatak ve Koltuk Temizleyici Toz Torbasız Süpürge 27.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 27169.00
Fakir Uvax UV-C Işınlı Yatak ve Koltuk Temizleyici Toz Torbasız Süpürge 27.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 27169.00

Fakir Uvax Mite Süpürge Fiyat Geçmişi

Fakir Uvax Mite Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
77 dB
Yok

Fakir Uvax Mite Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

Fakir Uvax Mite Süpürge İle En Çok Karşılaştırılan Süpürgeler

Fakir Uvax Mite Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.