Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Net Ağırlık:
1.87 kg
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Yok

Fantom Magic P 3000 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Fantom Magic P 3000 Elektrikli Süpürge Gri

Satıcı: BuluttaBul | 708 yorum

2.184,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 2184.57
Fantom Magic P 3000 Elektrikli El Süpürgesi Gri Dikey 500w

Satıcı: BULUTTABUL

2.103,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2103.00
Fantom Magic P 3000 Gri Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: On8

2.103,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 2103.50
Fantom Magıc P 3000 Toz Torbasız Dikey Süpürge Antrasit

Satıcı: BULUTTABUL

2.135,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2135.00
Fantom Siyah Magic P3000 Dikey 500 W Elektrikli Süpürge

Satıcı: Elis Concept | 418 yorum

2.227,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 2227.35
Fantom Magic P3000 Dikey 500 W Elektrikli Süpürge Siyah

Satıcı: TuruncuElma

2.230,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 2230.90
Fantom Magic P 3000 Elektrikli El Süpürgesi

8 yorum

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 2399.00
Fantom Magic P3000 500 W Dikey Elektrikli Süpürge gri

Satıcı: turuncuelma43

2.402,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 2402.91
Fantom Magic P3000 500 W Dikey Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: turuncuelma43

2.402,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 2402.91
Fantom Magic P3000 Gri Dikey Süpürge

Satıcı: TuruncuElma

2.424,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 2424.03
Fantom Magic P3000 Siyah Dikey Süpürge

Satıcı: TuruncuElma

2.424,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 2424.03
Fanset Fantom Magıc P 3000 Elektrikli El Süpürgesi, Siyah

Satıcı: Turuncuelma

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 2509
Fantom Siyah Magic P3000 Dikey 500 W Elektrikli Süpürge

Satıcı: Rossel Premium

2.510,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

13 2510.07
Fantom Magic P3000 Dik Süpürge

Satıcı: Rossel Premium

2.510,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

14 2510.07

Fantom Magic P 3000 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Fantom Magic P 3000 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
1.87 kg
5 m
Yok

Fantom Magic P 3000 Elektrikli Süpürge Özellikleri

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Aksesuar Yeri Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 1.87 kg
• Kablo Uzunluğu 5 m

Fantom Magic P 3000 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.