Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
4 saat
Siklon Filtre:
Var

Fantom P 2049 Quantum Şarjlı Süpürge Fiyatları

Fantom Quantum P2049 Dikey Şarjlı Süpürge - Kırmızı

Satıcı: Renkli Alışveriş | 56 yorum

8.266,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 8266.77
Fantom Quantum P2049 Dikey Şarjlı Süpürge - Kırmızı

Satıcı: labooryonline | 56 yorum

8.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 8899.00
Fantom P2049 Quantum Dikey Şarjlı Süpürge siyah

Satıcı: Fantom

9.843,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 9843.00
Fantom Quantum P2050 Şarjlı Elektrikli Süpürge Siyah

Satıcı: On8

17.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 17399.10
Fantom Quantum P2050 Şarjlı Elektrikli Süpürge Antrasit

Satıcı: On8

17.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 17399.10
FANTOM P2050 ANTRASIT QUANTUM SARJLI ELEKTIRIKLI SUPURGE

Satıcı: TuruncuElma

18.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 18599.90
FANTOM P2050 SIYAH QUANTUM SARJLI ELEKTIRIKLI SUPURGE

Satıcı: TuruncuElma

18.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 18599.90
Fantom Quantum P 2050 Dikey Şarjlı Süpürge Antrasit

Satıcı: Turuncuelma

18.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 18910
Fantom Quantum P 2050 Dikey Şarjlı Süpürge 22.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 22399.00
Fantom P2049 Quantum Dikey Şarjlı Süpürge siyah

Satıcı: ernpazarlama

35.737,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 35737.70

Fantom P 2049 Quantum Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Fantom P 2049 Quantum Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
4 saat
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
2.5 kg
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Yok

Fantom P 2049 Quantum Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Harici Şarj İstasyonu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Boru Malzemesi Alüminyum
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Brüt Ağırlık 5.7 kg
• Net Ağırlık 2.5 kg

Fantom P 2049 Quantum Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.