Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
3 kg
Kablo Uzunluğu:

Fantom Pluto P 6000 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Fantom Pluto P 6000 Cyclone Dikey Elektrikli Süpürge Antrasit

Satıcı: kolaylaa | 135 yorum

5.301,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 5301.00
Fantom Pluto P 6000 Cyclone Dikey Elektrikli Süpürge antrasit

Satıcı: BeyazEsyaOnline

5.187,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 5187.25
Fantom Pluto P 6000 Cyclone Dikey Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: turuncuelma43

5.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 5249.00
Fantom Pluto P 6000 Cyclone Dikey Elektrikli Süpürge Antrasit

Satıcı: BULUTTABUL

5.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 5275.00
Fantom Pluto P 6000 Cyclone Dikey Elektrikli Süpürge Siyah

Satıcı: BULUTTABUL

5.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 5275.00
Fantom Pluto P 6000 Cyclone Dikey Elektrikli Süpürge Siyah

Satıcı: Rossel Premium | 135 yorum

5.439,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 5439.57
Fantom Pluto P 6000 Cyclonic Elektrikli Dik Süpürge Siyah

22 yorum

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 5699.00
Fantom P6000 Pluto Cyclone Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: BALTACIOĞLU ZÜCCACİYE

6.044,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 6044.07
Fantom Pluto P 6000 Cyclone Dikey Elektrikli Süpürge Siyah

Satıcı: TuruncuElma

6.110,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 6110.91
Fantom Pluto P 6000 Cyclone Dikey Elektrikli Süpürge Siyah

Satıcı: TuruncuElma

6.110,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 6110.91
Fantom Pluto P 6000 Cyclone Dikey Elektrikli Süpürge Antrasit

Satıcı: ÇELİK ZÜCCACİYE

6.649,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 6649.50

Fantom Pluto P 6000 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Fantom Pluto P 6000 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
3 kg
Su Haznesi:
Yok

Fantom Pluto P 6000 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Boru Malzemesi Alüminyum
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Metal Filtre

ÖLÇÜLER

• En 240 mm
• Boy 1130 mm
• Derinlik 270 mm
• Net Ağırlık 3 kg
• Kablo Uzunluğu 7.5 m

Fantom Pluto P 6000 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.