Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Net Ağırlık:
1.85 kg
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Yok

Fantom Pratic Air Power P1250 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Fantom Pratic Aır Power P 1250 Antrasit Torbasız Dönebilen Turbo Başlıklı Dikey Süpürge

Satıcı: labooryonline | 255 yorum

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 3199.00
Fantom Pratic Air Power P 1250 Dikey Süpürge siyah

Satıcı: turuncuelma43

3.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 3109.00
Fantom Pratıc Aır Power P 1250 - Toz Torbasız Dikey Elektrikli Süpürge - Siyah

Satıcı: TuruncuElma

3.114,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3114.60
Fantom Pratic Aır Power P 1250 Kırmızı Dikey Süpürge Torbasız 1 L Toz Haznesi ile Güçlü Emiş

Satıcı: labooryonline | 5 yorum

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 3199.00
Fantom Pratic Aır Power P 1250 Kırmızı Torbasız Dönebilen Turbo Başlıklı Dikey Süpürge

Satıcı: labooryonline

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3199.00
Fantom Pratic Aır Power P 1250 Antrasit Torbasız Dönebilen Turbo Başlıklı Dikey Süpürge

Satıcı: labooryonline

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3199.00
Fantom Air Power P1250 Kuru Elektrikli Süpürge Siyah

Satıcı: BALTACIOĞLU ZÜCCACİYE

3.440,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 3440.07
Fantom Air Power P1250 Kuru Elek.süpürge Siyah

Satıcı: Elis Concept

3.515,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3515.50
Fantom Pratic Air Power P 1250 Dikey Süpürge antrasit

Satıcı: Fantom

3.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 3540.00
Fantom Pratic Aır Power P 1250 Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: Elis Concept

3.673,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 3673.50
Fantom Pratic Aır Power P 1250 Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: Fantom

3.717,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 3717.00
Fantom Pratic Aır Power P 1250 Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: TuruncuElma

3.782,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 3782.91

Fantom Pratic Air Power P1250 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Fantom Pratic Air Power P1250 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
1.85 kg
5 m
Yok

Fantom Pratic Air Power P1250 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Aksesuar Yeri Var
• Teleskopik Boru Yok
• Boru Malzemesi Plastik
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Bez Filtre Motor Koruma Filtresi

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 1.85 kg
• Kablo Uzunluğu 5 m

Fantom Pratic Air Power P1250 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.