Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Net Ağırlık:
1.9 kg
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
270 ml

Fantom Praticmop P 1400 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Fantom Praticmop P 1400 Elektrikli Süpürge Krem - Beyaz

Satıcı: Rossel Premium | 12 yorum

2.278,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 2278.50
Fantom Praticmop P 1400 Elektrikli Süpürge krem

Satıcı: turuncuelma43

2.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 2259.00
Fantom Praticmop P 1400 Elektrikli Süpürge krem

Satıcı: BeyazEsyaOnline

2.270,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 2270.45
Fantom Praticmop P1400 Islak Kuru Elektrikli Dikey Süpürge

Satıcı: Lemmoni

2.287,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2287.20
Fantom Praticmop P 1400 Elektrikli Süpürge Krem - Beyaz

Satıcı: Turuncu Elma | 12 yorum

2.324,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 2324.91
Fantom Pratıc Mop P 1400 Elektrikli Süpürge Krem

Satıcı: ON8

2.345,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2345.00
Fantom Praticmop P 1400 Elektrikli Süpürge Krem

Satıcı: TuruncuElma

2.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2349.00
Fantom Praticmop P 1400 Elektrikli Süpürge Krem

Satıcı: TuruncuElma

2.482,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 2482.23
Fantom Pratıc Mop P 1400 Elektrikli Süpürge Krem

Satıcı: Turuncu Elma

2.698,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2698.00
Fantom Praticmop P 1400 Elektrikli Süpürge Krem

Satıcı: TURUNCU ELMA

2.950,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 2950.37
Fantom Praticmop P 1400 Elektrikli Süpürge Krem

Satıcı: Züccaciyecim

4.229,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 4229.90

Fantom Praticmop P 1400 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Fantom Praticmop P 1400 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
1.9 kg
5 m
Var
270 ml

Fantom Praticmop P 1400 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• En 240 mm
• Boy 1220 mm
• Derinlik 180 mm
• Net Ağırlık 1.9 kg
• Kablo Uzunluğu 5 m

Fantom Praticmop P 1400 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.