Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Net Ağırlık:
2 kg
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Yok

Fantom Pratik XL Elektrikli Süpürge Fiyatları

Fantom Pratik-XL P 1300 Gri 500 W Dikey Süpürge

Satıcı: Rossel Premium | 786 yorum

2.417,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 2417.07
Fantom Pratic - Xl P1300 500w Toz Torbasız Dik Elektrikli Süpürge Gri

Satıcı: ON8

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2500.00
Fantom Pratik P1300 Xl Torbasız Kuru Elektrikli Süpürge Siyah 500 Watt

Satıcı: ON8

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2500.00
Fantom Pratik-XL P 1300 Gri 500 W Dikey Süpürge

Satıcı: Lemmoni | 786 yorum

2.603,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 2603.07
Fantom Pratik P1300 Xl Torbasız Kuru Elektrikli Süpürge

Satıcı: Rossel Premium

2.603,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 2603.07
Fantom Pratik P1300 Xl Torbasız Kuru Elektrikli Süpürge

Satıcı: Rossel Premium

2.603,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 2603.07
Fantom Pratik XL Gri 500 W Dikey Süpürge

Satıcı: Rossel

2.743,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 2743.02
Fantom Pratik-XL Siyah Dikey Süpürge

Satıcı: Rossel

2.743,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 2743.02
Fantom Pratıc-xl P 1300 500 W Toz Torbasız Dik Elektrikli Süpürge gri

Satıcı: kelepir-market | 425 yorum

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 2799.00
Fantom Pratıc-xl P 1300 500 W Toz Torbasız Dik Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: kelepir-market | 424 yorum

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 2799.00

Fantom Pratik XL Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Fantom Pratik XL Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
2 kg
5 m
Yok

Fantom Pratik XL Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Aksesuar Yeri Yok
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• En 240 mm
• Boy 1200 mm
• Derinlik 120 mm
• Net Ağırlık 2 kg
• Kablo Uzunluğu 5 m

Fantom Pratik XL Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.