Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
2.3 kg
Kablo Uzunluğu:
5 m

Fantom Provac P5000 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Fantom Provac P-5000 Elektrikli Dik Saplı Süpürge Siyah Toz Torbasız ve Güçlü Emiş Teknolojisi

Satıcı: Umutzuccaciye | 713 yorum

3.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 3069.00
Fantom Provac P 5000 Cyclone Dikey Süpürge Gri

Satıcı: Lemmoni

2.929,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2929.90
Fantom Provac P5000 Cyclone Dikey Süpürge Antrasit

Satıcı: BULUTTABUL

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2999.00
Fantom P5000 Provac 850 W Toz Torbasız Dikey Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: turuncuelma43

3.042,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 3042.91
Provac P 5000 Cyclonic Elektrık Süpürgesi Antrasit

Satıcı: BuluttaBul

3.044,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3044.10
Fantom Provac P 5000 Cyclone Dikey Süpürge Antrasit

Satıcı: Buluttabul

3.071,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 3071.04
Fantom Provac P5000 850 W Toz Torbasız Elektrikli Dikey Süpürge, Gri

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3099.00
Fantom Provac P 5000 Cyclone Dikey Süpürge Antrasit

8 yorum

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 3099.00
Fantom Provac P5000 Cyclone Dikey Elektrikli Süpürge Krem

Satıcı: labooryonline | 1483 yorum

3.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 3100.00
Fantom P5000 Provac 850 W Toz Torbasız Dikey Elektrikli Süpürge Siyah

Satıcı: TuruncuElma

3.200,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 3200.91
Fantom Provac P 5000 Cyclone Dikey Süpürge antrasit

Satıcı: Fantom

3.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 3410.00
Fantom Provac P 5000 Siklonik Dikey Elektrikli Süpürge Krem

Satıcı: ÇELİK ZÜCCACİYE

3.475,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 3475.87

Fantom Provac P5000 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Fantom Provac P5000 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
2.3 kg
5 m
Su Haznesi:
Yok

Fantom Provac P5000 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Aksesuar Yeri Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 280 mm
• Boy 590 mm
• Derinlik 270 mm
• Net Ağırlık 2.3 kg
• Kablo Uzunluğu 5 m

Fantom Provac P5000 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.