Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
Net Ağırlık:
7.2 kg
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Var

Fantom Robotix CC 9500 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Fantom Robotix Cc-9500 2400 W Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: Fırsatlar alemi

7.199,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 7199.70
Fantom Robotix CC-9500 2400 W Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi siyah

Satıcı: turuncuelma43

7.279,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 7279.31
Fantom Robotix Cc-9500 2400 W Su Filtreli Halı Yıkama ve Leke Çıkartma Robotu

Satıcı: labooryonline

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 7299.00
Fantom Robotix Cc-9500 Su Filtreli Halı Yıkama Robotu

Satıcı: TuruncuElma

7.621,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 7621.20
Fantom Robotix CC-9500 2400 W Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi siyah

Satıcı: zbeyazeşya

7.624,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 7624.10
Fantom Robotix CC-9500 2400 W Su Filtreli Halı Yıkama Robotu Yüksek Emiş Gücü ile Pratik Temizlik - Siyah

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 586 yorum

7.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 7699.00
Fantom Robotix CC-9500 2400 W Su Filtreli Halı Yıkama Robotu Yüksek Emiş Gücü ile Pratik Temizlik - Siyah

Satıcı: EFE FARUK AVM | 586 yorum

7.988,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 7988.89
Fantom Robotix CC-9500 2400 W Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: PELİDA DTM

8.184,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 8184.00
Fantom Robotix Cc-9500 2400 W Su Filtreli Halı Yıkama ve Leke Çıkartma Robotu

Satıcı: E-MRKT

8.270,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 8270.00
Fantom Robotix CC-9500 2400 W Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: BALTACIOĞLU ZÜCCACİYE

8.369,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 8369.07
Fantom Robotix CC-9500 Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: TuruncuElma

9.214,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 9214.91
Fantom Robotix CC-9500 Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: Fantom

9.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 9240.00

Fantom Robotix CC 9500 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Fantom Robotix CC 9500 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
7.2 kg
5 m
Var
Su Tankı Kapasitesi:
4 litre

Fantom Robotix CC 9500 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Aksesuar Yeri Var
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Yok
• Diğer Filtreler Su Filtresi

ÖLÇÜLER

• En 430 mm
• Boy 630 mm
• Derinlik 430 mm
• Net Ağırlık 7.2 kg
• Kablo Uzunluğu 5 m

Fantom Robotix CC 9500 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.