Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
2 litre

Fressi FR-HY01 Retroshine Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Fressi Sıcak/Soğuk Yıkama Isıtma Fonksiyonlu Koltuk Ve Halı Yıkama Leke Çıkarma Makinesi Fr-Hy01

Satıcı: Kuzey Pazarlama

5.455,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5455.10
Fressi FR-HY01 Retroshine 450W 13 Kpa Sıcak/Soğuk Su Krem Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi

Satıcı: Kuzey Pazarlama

5.463,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 5463.27
Fressi Sıcak/soğuk Yıkama Isıtma Fonksiyonlu Koltuk Ve Halı Yıkama Leke Çıkarma Makinesi Fr-hy01 Retroshine

Satıcı: Kuzey Pazarlama

5.631,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 5631.48
Fressi Retroshine 450W Güçlü Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Kolay Kullanım ve Yüksek Performans - Krem

Satıcı: WEXTA | 5 yorum

5.732,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 5732.09
Fressi Sıcak/Soğuk Yıkama Isıtma Fonksiyonlu Koltuk Ve Halı Yıkama Leke Çıkarma Makinesi Fr-Hy01 Retroshine

Satıcı: Fressi Home

5.765,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 5765.07
Fressi Sıcak/Soğuk Yıkama Isıtma Fonksiyonlu Koltuk Ve Halı Yıkama Leke Çıkarma Makinesi Fr-Hy01 Retroshine

Satıcı: Kuzey Pazarlama

6.287,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 6287.39
Fressi Sıcak/soğuk Yıkama Isıtma Fonksiyonlu Koltuk Ve Halı Yıkama Leke Çıkarma Makinesi Fr-hy01 Retroshine

Satıcı: WEXTA

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 6999.00

Fressi FR-HY01 Retroshine Halı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

Fressi FR-HY01 Retroshine Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Yatay

ÖLÇÜLER

• En 400 mm
• Boy 360 mm
• Derinlik 200 mm

Fressi FR-HY01 Retroshine Halı Yıkama Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.