Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Kablo Uzunluğu:
5 m
Ses Seviyesi:
80 dB

Goldmaster GM-7545 Joker Elektrikli Süpürge Fiyatları

Goldmaster Joker GM-7545R Dik Elektrikli Süpürge

Satıcı: EFE FARUK AVM

2.687,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 2687.70
Goldmaster Joker Gm-7545R Dik Elektrikli Süpürge

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

2.580,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 2580.10
Goldmaster GM-7545 Joker 800 W Toz Torbasız Dik Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: efes-home

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 2599.00
Goldmaster Joker GM-7545R Dik Elektrikli Süpürge

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

2.696,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 2696.07
GOLDMASTER Joker Turbo Başlıklı 5 Özel Filtreli Cyclone Dikey Ve Elde Elektrikli Süpürge 5 Yıl Garantili

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2899.00
Goldmaster GM-7545 R Joker 800 W Toz Torbasız Dik Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: mebteknoloji

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 2899.00
Goldmaster Joker Gm-7545 Dik Elektrikli Süpürge

Satıcı: EFEFARUKAVM

3.284,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 3284.10
GOLDMASTER JOKER GM-7545R DİK ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

Satıcı: EFEFARUKAVM

3.306,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 3306.24
GOLDMASTER JOKER GM-7545 DİK ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

Satıcı: EFEFARUKAVM

3.306,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 3306.24
GOLDMASTER Joker Beyaz Turbo Başlıklı 5 Özel Filtreli Cyclone Dikey Ve Elde Elektrikli Süpürge 5 Yıl Garantili

Satıcı: Goldmaster

3.672,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 3672.17
GOLDMASTER JOKER GM-7545R DİK ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

Satıcı: EFE FARUK AVM

3.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 3690.00

Goldmaster GM-7545 Joker Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Goldmaster GM-7545 Joker Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
5 m
80 dB
Su Haznesi:
Yok

Goldmaster GM-7545 Joker Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

VERİMLİLİK/PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi 34.2 kW
• Enerji Sınıfı C
• Hava Filtreleme / Emisyon F
• Halı Temizlik Performansı F
• Sert Zemin Performansı B

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m

Goldmaster GM-7545 Joker Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.