Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
8.5 m

Grundig VCC-2171 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Elektrikli Süpürge 2171 Vcc - Altın

Satıcı: BEYAZ TEKNOLOJİ DÜNYASI

3.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 3950.00
Grundig Vcc 2171 890W Toz Torbasız Süpürge Kırmızı-Siyah

Satıcı: Fixon

3.936,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 3936.62
Grundig Vcc 2171 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Zerdahome

4.080,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4080.30
Grundig VCC 2171 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Siyah - Kırmızı

Satıcı: Zerdahome | 60 yorum

4.175,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 4175.70
Grundig Vcc 2171 890W Toz Torbasız Süpürge Kırmızı-Siyah

Satıcı: Zerdahome

4.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 4200.00
Grundig Vcc 2171 Toz Torbasız Elktrikli Süpürge

Satıcı: Techburada

4.360,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4360.10
GRUNDIG VCC 2171 TOZ TORBASIZ ELEKTRIKLI SÜPÜRGE

Satıcı: ZerdaHome

4.368,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 4368.00
Grundig Vcc 2171 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Grundig Türkiye

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4399.00
Grundig Vcc 2171 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: ZERDAHOME

4.470,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4470.00
Grundig Vcc 2171 Toz Torbasız Süpürge siyah

Satıcı: Techburada

4.476,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 4476.29
Grundig VCC 2171 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı Siyah 4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 4699.00
Grundig VCC 2171 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

20 yorum

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 4699.00
Grundig Vcc 2171 Toz Torbasız Süpürge siyah

Satıcı: ZERDAHOME

4.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 4959.00
GRUNDIG VCC 2171 TOZ TORBASIZ ELEKTRIKLI SÜPÜRGE

Satıcı: ARYA DTM

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 4999.00
Grundig Vcc 2171 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge (Siyah)

Satıcı: çiftçiburada

5.262,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

15 5262.67

Grundig VCC-2171 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Grundig VCC-2171 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
8.5 m
Kablo Uzunluğu:
6 m
Su Haznesi:
Yok

Grundig VCC-2171 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H12
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 300 mm
• Boy 305 mm
• Derinlik 460 mm
• Kablo Uzunluğu 6 m
• Hareket Yarıçapı 8.5 m

Grundig VCC-2171 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.