Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
6 saat

Grundig VCP 5130 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Grundig VCP 5130 Dik Şarjlı Süpürge – Hafif Tasarım, Kablosuz Kullanım ve Yüksek Emiş Gücü ile Etkili Temizlik - Siyah - Turuncu

Satıcı: Pro Esnaf | 74 yorum

7.160,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 7160.07
Grundig Vcp 5130 Dik Şarjlı Süpürge

Satıcı: Pro Esnaf

6.996,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 6996.70
Grundig Vcp 5130 Dikey Şarjlı Süpürge Turuncu-Siyah

Satıcı: TECHBURADA

7.195,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 7195.23
Grundig Vcp 5130 Dik Şarjlı Süpürge

Satıcı: Grundig Karşıyaka

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7199.00
Grundig Vcp 5130 25.2 V Dikey Şarjlı Süpürge turuncu

Satıcı: Techburada

7.265,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 7265.69
Grundig Vcp 5130 Dikey Şarjlı Süpürge Turuncu-Siyah

Satıcı: Pro Esnaf

7.284,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 7284.90
Grundig VCP 5130 Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Pro Esnaf

7.294,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 7294.26
Grundig Vcp 5130 Dik Şarjlı Süpürge

Satıcı: evimeesya

7.438,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 7438.00
Grundig VCP 5130 Dik Şarjlı Süpürge – Hafif Tasarım, Kablosuz Kullanım ve Yüksek Emiş Gücü ile Etkili Temizlik - Siyah - Turuncu

Satıcı: ENDER IZMIR | 74 yorum

7.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 7440.00
Grundig Vcp 5130 Dik Şarjlı Süpürge

Satıcı: Buevin

7.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 7440.00
Grundig Vcp 5130 Dik Şarjlı Süpürge

Satıcı: ProEsnaf

7.455,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

11 7465
Grundig Vcp 5130 25.2 V Dikey Şarjlı Süpürge turuncu

Satıcı: proesnaf

7.492,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 7492.15
Grundig VCP 5130 Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: BUEVİN

8.329,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 8329.02

Grundig VCP 5130 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Grundig VCP 5130 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
6 saat
Net Ağırlık:
2.25 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
82 dB
Su Haznesi:
Yok

Grundig VCP 5130 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• En 270 mm
• Boy 122 mm
• Derinlik 220 mm
• Net Ağırlık 2.25 kg

Grundig VCP 5130 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.