Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Net Ağırlık:
7.5 kg

Harlem HSV-1910 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Nargo Harlem HSV-1910-1710 Islak Kuru Vakumlu Süpürge 2200W - Siyah

Satıcı: NARGO

4.416,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 4416.42
HARLEM HSV-1910-1710 ISLAK KURU VAKUMLU SÜPÜRGE 2200W

Satıcı: NARGO

4.495,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 4495.27
Go İthalat HARLEM HSV-1910-1710 ISLAK KURU VAKUMLU SÜPÜRGE 2200W (5250)

Satıcı: DİYARI FIRSAT

4.557,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 4557.69
HARLEM HSV-1910-1710 ISLAK KURU VAKUMLU SÜPÜRGE 2200W (5264)

Satıcı: Vanchify Store

4.635,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 4645.9
Harlem Hsv-1910-1710 Islak Kuru Vakumlu Süpürge 2200W (5250)

Satıcı: DİYARI FIRSAT

4.852,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 4852.10
Go İthalat Harlem HSV-1910-1710 Islak Kuru Vakumlu Süpürge 2200W (5582)

Satıcı: İSTOÇ BABA

4.853,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4853.21
HARLEM HSV-1910-1710 ISLAK KURU VAKUMLU SÜPÜRGE 2200W

Satıcı: Nargo

4.942,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 4942.02
HARLEM HSV-1910-1710 ISLAK KURU VAKUMLU SÜPÜRGE 2200W

Satıcı: NARGO

5.040,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 5050.67
Harlem Hsv-1910-1710 Islak Kuru Vakumlu Süpürge 2200w

Satıcı: MELİFA

5.232,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 5232.84
Harlem Hsv-1910-1710 Islak Kuru Vakumlu Süpürge 2200W (5224)

Satıcı: ULORA

5.568,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 5568.80
HARLEM HSV-1910-1710 ISLAK KURU VAKUMLU SÜPÜRGE 2200W GO-53-vice 00108

Satıcı: Toptan Elektrik Malzemem

5.990,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

11 5990.90

Harlem HSV-1910 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Harlem HSV-1910 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Boru Malzemesi Plastik
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• En 365 mm
• Boy 510 mm
• Derinlik 365 mm
• Net Ağırlık 7.5 kg

Harlem HSV-1910 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.