Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
4 saat
EPA/HEPA Filtre:
Var
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Yok

Heifer Quiclean Pro Şarjlı Süpürge Fiyatları

Heifer Quiclean Pro Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge - Gri

Satıcı: AntGroup | 1027 yorum

4.463,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 4463.07
Heifer Quiclean Pro Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge gri

Satıcı: bulutlarteknoloji

4.346,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 4346.02
Heifer Quiclean Pro Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge - Gri

Satıcı: masaldenizi | 1027 yorum

4.510,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 4510.50
Heifer Quiclean Pro Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge gri

Satıcı: yms-urunleri

4.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 4750.00
GenelTedarik Heifer Quiclean Pro Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: Harden Home

4.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 4890.00
GenelTedarik Heifer Quiclean Pro Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: EKO-EKOL

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 4900.00
Heifer Quiclean Pro Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: İnter Teknoloji

5.579,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 5579.07
Heifer Quiclean Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: evimponcik

5.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 5895.00
Heifer Quiclean Pro Dikey Şarjlı Süpürge 22.2 V

Satıcı: İnter Teknoloji

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 6009
Heifer Quiclean Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: ALLTREND

6.066,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 6066.20
Heifer Quiclean Pro Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Alion

8.369,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 8369.07

Heifer Quiclean Pro Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Heifer Quiclean Pro Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
4 saat
Var
Yok

Heifer Quiclean Pro Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var

Heifer Quiclean Pro Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.