Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Yok

Hiking HD 15 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Hikıng Şarjlı Dikey Süpürge | 350W BLDC Motor, 23KPa Güçlü Emiş, Uzun Pil Ömrü

Satıcı: hanibu

4.067,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 4067.92
Hiking Hd-15 Şarjlı Dikey Süpürge | 350W Bldc Motor, 23KPA Güçlü Emiş, Uzun Pil Ömrü

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

4.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 4850.00
Hiking Hikıng Hd 15 Dikey Süpürge 0.8 lt Toz Haznesi ile Güçlü Emiş Teknolojisi ve Toz Torbasız Tasarım - Turkuaz

Satıcı: HANİBU

5.022,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 5022.00
Hiking Hikıng Hd 15 Dikey Süpürge 0.8 lt Toz Haznesi ile Güçlü Emiş Teknolojisi ve Toz Torbasız Tasarım - Turkuaz

Satıcı: Atriko

5.524,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 5524.20
Hiking Serisi HD15 Şarjlı Dikey süpürge Gri

Satıcı: Robo Türkiye

5.879,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 5879.02
Hiking Serisi HD15 Şarjlı Dikey süpürge Turkuaz

Satıcı: Robo Türkiye

5.879,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 5879.02
Hiking Serisi Hd15 Şarjlı Dikey Süpürge Turkuaz

Satıcı: ROBO TÜRKİYE

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 6299.00
Hiking Serisi Hd15 Şarjlı Dikey Süpürge Gri

Satıcı: ROBO TÜRKİYE

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 6299.00
ROBO Hiking Serisi HD15 Şarjlı Dikey süpürge Gri

Satıcı: ROBO TÜRKİYE

8.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 8570.00

Hiking HD 15 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Hiking HD 15 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok

Hiking HD 15 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

Hiking HD 15 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.