Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
5 saat
Siklon Filtre:
Var

Homend Dustrider Pro 1270H Şarjlı Süpürge Fiyatları

Homend Dustrider Pro 1270H Toz Istasyonlu Ergonomik Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: ESMEL AVM | 24 yorum

12.629,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 12629.40
Homend Dustrider Pro 1270H Toz Istasyonlu Ergonomik Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: KAVRAN HOME | 24 yorum

12.671,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 12671.25
HOMEND Dustrider Pro 1270H Toz İstasyonlu Ergonomik Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: YETKİLİBAYİİ

13.948,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 13948.95
HOMEND Dustrider Pro 1270H Toz İstasyonlu Ergonomik Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: ESMEL AVM

13.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 13949.00
Homend Dustrider Pro 1270H Toz İstasyonlu Ergonomik Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: TAŞARAVM

14.539,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 14539.14
Homend Dustrider Pro 1270H Toz İstasyonlu Ergonomik Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: Homend

14.699,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 14699.02
Homend Dustrider Pro 1270H Toz İstasyonlu Ergonomik Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: Homend

14.699,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 14699.02
Homend Dustrider Pro 1270H Toz İstasyonlu Ergonomik Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: TAŞARAVM

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 14760
Homend Dustrider Pro 1270H Toz İstasyonlu Ergonomik Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: TAŞARAVM

14.879,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 14879.07
Homend Dustrider Pro 1270H Toz İstasyonlu Ergonomik Dikey Süpürge siyah

Satıcı: Homend

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 14999.00
Dustrider Pro 1270H Toz İstasyonlu Ergonomik Dikey Süpürge 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 14999.00
Homend Dustrider Pro 1270H Toz İstasyonlu Ergonomik Dikey Süpürge Siyah 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 14999.00
Homend Dustrider Pro 1270H Toz Istasyonlu Ergonomik Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

16.149,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

13 16149.10
Homend Dustrider Pro 1270H Toz İstasyonlu Ergonomik Dikey Süpürge siyah

Satıcı: esmelalisveris

16.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 16249.00

Homend Dustrider Pro 1270H Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Homend Dustrider Pro 1270H Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
5 saat
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
80 dB
Su Haznesi:
Yok

Homend Dustrider Pro 1270H Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Aksesuar Yeri Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

Homend Dustrider Pro 1270H Şarjlı Süpürge Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_176436719083 Profil Resmi

1 yorum

uye_176436719083 Toz torbası yok diye isaretlediginiz ürün toz torbali . Size güvenerek aldıgimiz üründü. Anlaşılan size de pek güven olmuyor .
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_176436719083 Üretici ürünün toz hazneli olduğu bilgisini teyit etti.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.