Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Şarj Süresi:
4 saat
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Var

Karaca Aquaclean Pet 3in1 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Karaca Aquaclean Pet 3In1 Kablosuz Islak&Kuru Dik Süpürge Paspas ve El Süpürgesi beyaz

Satıcı: karaca

10.199,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 10199.15
Karaca Aquaclean Pet 3in1 Islak ve Kuru Kablosuz Dikey Süpürge 10.199,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 10199.15
Karaca Aquaclean Pet 3in1 Islak ve Kuru Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: KARACA

11.759,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 11759.02
Karaca Aquaclean Pet 3In1 Kablosuz Islak&Kuru Dik Süpürge, Paspas Ve El Süpürgesi - Beyaz

Satıcı: Karaca | 6 yorum

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 11999.00
Karaca Aquaclean Pet 3in1 Islak ve Kuru Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: Karaca

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 11999.00
Karaca Aquaclean Pet 3İn1 Islak Ve Kuru Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: TEKTAVA

15.152,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 15152.70
Karaca Aquaclean Pet 3In1 Kablosuz Islak&Kuru Dik Süpürge, Paspas Ve El Süpürgesi - Beyaz

Satıcı: KARA TİCARET | 6 yorum

15.810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 15810.00
Karaca Aquaclean Pet 3in1 Islak ve Kuru Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: Tektava

16.231,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 16231.20
Karaca Aquaclean Pet 3In1 Kablosuz Islak&Kuru Dik Süpürge Paspas ve El Süpürgesi beyaz

Satıcı: TEKTAVA

16.443,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 16443.90

Karaca Aquaclean Pet 3in1 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Karaca Aquaclean Pet 3in1 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
4 saat
Var
Su Tankı Kapasitesi:
450 ml

Karaca Aquaclean Pet 3in1 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Harici Şarj İstasyonu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

Karaca Aquaclean Pet 3in1 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.