3.7 (1 oy) / 1 yorum
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Yok

Karaca Power Up Pro Şarjlı Süpürge Fiyatları

Karaca Power Up Pro Dik Süpürge Mineral Gold 350 W

Satıcı: Trendsin Evim

8.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 8099.00
Karaca Power Up Pro Dik Süpürge Mineral Gold 350 W

Satıcı: Trendsin Evim

8.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 8099.00
Karaca Power Up Pro 25 Watt Dik Süpürge Black Copper - Altın

Satıcı: SARE TEKNOLOJİ | 55 yorum

8.530,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 8530.00
Karaca Power Up Pro 25 Watt Dik Süpürge Black Copper - Altın

Satıcı: Evtronik | 55 yorum

8.530,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 8530.00
Karaca Power UP Pro Şarjlı Dikey Süpürge altin

Satıcı: saturnteknolojik

8.740,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 8740.10
Karaca Power UP Pro Şarjlı Dikey Süpürge gri

Satıcı: saturnteknolojik

8.849,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 8849.09
Karaca Vantuz Power Up Pro Dikey Süpürge Mineral Gold

Satıcı: Bystone

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 9299.07
Karaca Vantuz Power Up Pro Dikey Süpürge Mineral Gold

Satıcı: Bystone

9.974,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 9974.05
Karaca Vantuz Power Up Pro Dikey Süpürge Black Chrome

Satıcı: Karaca

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 12999.00
Karaca Vantuz Power Up Pro Dikey Süpürge Mineral Gold

Satıcı: KARACA

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 12999.00
Karaca Vantuz Power Up Pro Dikey Süpürge Black Chrome 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 12999.00
Karaca Vantuz Power Up Pro Dikey Süpürge Black Copper 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 12999.00
Karaca Vantuz Power Up Pro Dikey Süpürge Black Copper + Dijital Mutfak Tartısı Hediye

Satıcı: HFTEKNOLOJİ

13.920,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 13920.00

Karaca Power Up Pro Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Karaca Power Up Pro Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok

Karaca Power Up Pro Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

Karaca Power Up Pro Şarjlı Süpürge Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Şair M******* Profil Resmi

8 yorum

Şair M******* Henüz yeni aldık. Üç kademeli etmiş ayarı ikincide işlem hadi ve sert yüzeyde yeterli. 3. Kademe ile haltı kaldırıyor o derece iyi. Pet aparatı da var koltukta çok ama çok iyi toplayıp yok ediyor. Az ses çıkarıyor ve o malum day***gibi ağır değil. Olduğu yerde dik duruyor asmaya duvara koltuğa dayamaya gerek yok.
Kullandıkça yazarız. Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.