Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Kablo Uzunluğu:
5 m
Ses Seviyesi:
75 dB
Su Haznesi:
Yok

Karaca Vantuz Action Force X10 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Karaca Vantuz Action Force X10 2 Lt Toz Torbasız Hazneli Elektrikli Süpürge Black 899 W - Siyah

Satıcı: Karaca | 227 yorum

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4499.00
Karaca Vantuz Action Force X10 Elektrikli Süpürge Black

Satıcı: KARACA ZÜCCACİYE

4.493,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 4503.99
Karaca Vantuz Action Force X10 Elektrikli Süpürge Cherry Red

Satıcı: KARACA ZÜCCACİYE

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 4509
Karaca Vantuz Action Force X10 2 Lt Toz Torbasız Hazneli Elektrikli Süpürge Cherry Red 899 W - Kırmızı

Satıcı: Karaca | 227 yorum

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 4499.00
Karaca Vantuz Action Force X10 Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: karaca

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 4499.00
Karaca Vantuz Action Force X10 Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: karaca

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 4499.00
Karaca Vantuz Action Force X10 Elektrikli Süpürge Black

Satıcı: Karaca

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 4499.00
Karaca Vantuz Action Force X10 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Cherry Red

Satıcı: Karaca

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 4499.00
Karaca Vantuz Action Force X10 2 Lt Toz Torbasız Hazneli Elektrikli Süpürge Royal Purple 899 W

Satıcı: KARACA

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 4499.00
Karaca Vantuz Action Force X10 Elektrikli Süpürge Black

Satıcı: KARACA

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 4499.00
Karaca Vantuz Action Force X10 2 Lt Toz Torbasız Hazneli Elektrikli Süpürge Black 899 W 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4499.00
Karaca Vantuz Action Force X10 2 Lt Toz Torbasız Hazneli Elektrikli Süpürge Cherry Red 899 W 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 4499.00
Karaca Vantuz Action Force X10 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Cherry Red 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4499.00

Karaca Vantuz Action Force X10 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Karaca Vantuz Action Force X10 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
5 m
75 dB
Yok

Karaca Vantuz Action Force X10 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Diğer Filtreler Motor Koruma Filtresi

ÖLÇÜLER

• En 320 mm
• Boy 260 mm
• Derinlik 470 mm
• Kablo Uzunluğu 5 m

Karaca Vantuz Action Force X10 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.