Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Yok

Karaca Vantuz Power Up Max Şarjlı Süpürge Fiyatları

Karaca Vantuz Power Up Max Dikey Süpürge Silver 0,6 L Toz Haznesi ile Turbo Başlık Özellikli - Gri

Satıcı: Ceylins | 15 yorum

8.537,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 8537.40
Karaca Vantuz Power Up Max Dikey Şarjlı Süpürge gri

Satıcı: TEKTAVA

8.448,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 8448.90
Karaca Vantuz Power Up Max Dik Süpürge Silver 350 W

Satıcı: Evimarte

8.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 8500.00
Karaca Vantuz Power Up Max Dik Süpürge Silver 350 W

Satıcı: m-mhome

8.509,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 8509.61
Karaca Vantuz Power Up Max Dikey Süpürge Silver 0,6 L Toz Haznesi ile Turbo Başlık Özellikli - Gri

Satıcı: DEMET DAYANIKLI TÜKETİM MAMÜLLERİ | 15 yorum

8.555,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 8555.07
Karaca Vantuz Power Up Max Dikey Şarjlı Süpürge yesil

Satıcı: adabeyazesyakampanya

8.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 8750.00
Karaca Vantuz Power Up Max Dikey Süpürge Silver

Satıcı: Tektava

8.958,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 8958.60
Karaca Vantuz Power Up Max Dikey Süpürge Grape Purple

Satıcı: Tektava

9.065,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 9065.55
Karaca Vantuz Power Up Max Dikey Süpürge Silver

Satıcı: Karaca

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 12999.00
Karaca Vantuz Power Up Max Dikey Süpürge Silver 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 12999.00

Karaca Vantuz Power Up Max Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Karaca Vantuz Power Up Max Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok

Karaca Vantuz Power Up Max Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 260 mm
• Boy 1120 mm

Karaca Vantuz Power Up Max Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.