Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Yok

Karaca Vantuz Power Up Şarjlı Süpürge Fiyatları

Karaca Vantuz Power Up 350 W Dikey Süpürge Rosegold - Rose Gold

Satıcı: Karaca | 93 yorum

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 7999.00
Karaca Vantuz Power Up Dikey Süpürge – Powermax Motor, Airmax Cyclone, HEPA Filtre, Park & Go, 0,6 L Toz Haznesi ile Güçlü Temizlik

Satıcı: Karaca | 25 yorum

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 7999.00
Karaca Vantuz Power Up Dikey Süpürge Imperial Red 350 W

Satıcı: KARACA ZÜCCACİYE

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 7999.00
Karaca Vantuz Power Up Dikey Süpürge Rosegold 350 W

Satıcı: KARACA ZÜCCACİYE

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 7999.00
Karaca Vantuz Power Up Dikey Şarjlı Süpürge Imperial kirmizi

Satıcı: karaca

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 7999.00
Karaca Vantuz Power Up Dikey Şarjlı Süpürge Imperial rose-gold

Satıcı: karaca

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 7999.00
Karaca Vantuz Power Up Dikey Süpürge Imperial Red

Satıcı: Karaca

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 7999.00
Karaca Vantuz Power Up Dikey Süpürge Rosegold

Satıcı: Karaca

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 7999.00
Karaca Vantuz Power Up Dikey Süpürge Rosegold

Satıcı: KARACA

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 7999.00
Karaca Vantuz Power Up Dikey Süpürge Imperial Red

Satıcı: KARACA

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 7999.00
Karaca Vantuz Power Up Dikey Süpürge Imperial Red 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 7999.00
Karaca Vantuz Power Up Dikey Süpürge Rosegold 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 7999.00

Karaca Vantuz Power Up Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Karaca Vantuz Power Up Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok

Karaca Vantuz Power Up Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

Karaca Vantuz Power Up Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.