Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
3 saat
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Yok

Karcher KB5 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Karcher KB 5 Şarjlı Akülü Süpürge

Satıcı: Pazarama

3.994,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3994.00
Karcher KB 5 Şarjlı Akülü Süpürge

Satıcı: Karcher Türkiye

5.224,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 5224.05
Kb 5 Şarjlı Akülü Süpürge

Satıcı: Cloudyy | 6 yorum

5.300,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 5300.07
Kb 5 Şarjlı Akülü Süpürge

Satıcı: 724magazam | 6 yorum

5.375,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 5375.40
Karcher KB 5 Şarjlı Akülü Süpürge

Satıcı: Trendyol

5.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 5449.00
Karcher KB 5 Şarjlı Akülü Süpürge

Satıcı: Karcher Türkiye

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5499.00
Karcher Kb5 Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Alize Marin Market

5.742,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 5742.80
Karcher Kb 5 Kablosuz Pratik Süpürge 12580000

Satıcı: TeknoBox

6.229,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 6229.10
Karcher KB 5 Şarjlı Dikey Süpürge sari

Satıcı: solarticaret1

7.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 7250.00
Karcher KB 5 Şarjlı Akülü Süpürge

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK ESYALARI 1948

8.189,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

10 8189.09
Karcher Kb 5 Şarjlı Akülü Süpürge

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

8.369,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 8369.07
Karcher KB 5 Şarjlı Dikey Süpürge sari

Satıcı: mucizefarkı

8.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 8400.00

Karcher KB5 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Karcher KB5 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
3 saat
Yok
Net Ağırlık:
1.2 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
55 dB
Su Haznesi:
Yok

Karcher KB5 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

• Toz Torbası Yok
• Toz Haznesi Var
• Su Haznesi Yok
• Toz Kapasitesi 370 ml

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Harici Şarj İstasyonu Yok
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Yok
• Siklon Filtre Yok

ÖLÇÜLER

• En 230 mm
• Boy 1120 mm
• Derinlik 215 mm
• Net Ağırlık 1.2 kg

Karcher KB5 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.