Buhar Basıncı (Maks.):
3.2 bar
Max. Isıtıcı Gücü:
1500 W
Isınma Süresi:
390 sn
Net Ağırlık:
2.9 kg
Kablo Uzunluğu:
4 m
Su Haznesi:
Var

Karcher KST 2 Buharlı Temizleyici Fiyatları

Karcher KST 2 + Cloth Set 1500W 3.2 Bar Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Pazarama

5.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 5629.00
Karcher KST 2 + Cloth Set 1500 W 3.2 Bar Buharlı Temizlik Makinesi beyaz

Satıcı: n11

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 5699.00
Karcher Kst 2 Cloth Set 1500W 3.2 Bar Buharlı Temizlik Makinesi - Beyaz

Satıcı: MEJERE

5.850,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5850.08
Karcher Kst 2 Cloth Set 1500W 3.2 Bar Buharlı Temizlik Makinesi - Beyaz

Satıcı: Trendyol

5.930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5930.00
Karcher Kst 2 Buharlı Temizlik Makinesi 1500W Aksesuar Seti ile Beyaz Renk Yüksek Performans

Satıcı: TEKNOÇ | 115 yorum

6.077,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 6077.89
Karcher KST 2 + Cloth Set 1500W 3.2 Bar Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Karcher Türkiye

6.079,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 6079.05
Karcher KST 2 + Cloth Set 1500W 3.2 Bar Buharlı Temizlik Makinesi - Beyaz

Satıcı: bilerekal

6.081,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 6081.90
Karcher Kst 2 Buharlı Temizlik Makinesi 1500W Aksesuar Seti ile Beyaz Renk Yüksek Performans

Satıcı: Teknolojika | 115 yorum

6.096,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 6096.09
Karcher KST 2 + Cloth Set 1500W 3.2 Bar Buharlı Temizlik Makinesi - Beyaz

Satıcı: Makroreyon

6.177,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 6177.50
Karcher KST 2 + Cloth Set 1500 W 3.2 Bar Buharlı Temizlik Makinesi beyaz

Satıcı: teknolojika

6.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 6249.00

Karcher KST 2 Buharlı Temizleyici Fiyat Geçmişi

Karcher KST 2 Buharlı Temizleyici Temel Özellikleri

3.2 bar
1500 W
390 sn
2.9 kg
4 m
Var

Karcher KST 2 Buharlı Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Yatay

ÖLÇÜLER

• En 254 mm
• Boy 260 mm
• Derinlik 380 mm
• Brüt Ağırlık 4.7 kg
• Net Ağırlık 2.9 kg
• Kablo Uzunluğu 4 m

Karcher KST 2 Buharlı Temizleyici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.