Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Şarj Süresi:
4 saat
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
2.1 kg

Karcher KVA 2 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Karcher KVA 2 Şarjlı Dikey Süpürge 11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 11499.00
Karcher KVA 2 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge - Beyaz

Satıcı: Makroreyon

12.260,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 12260.16
Karcher Kva 2 Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: İstereyon

12.459,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 12459.10
Karcher Kva 2 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge - Beyaz

Satıcı: Makroreyon

12.548,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 12548.10
Karcher KVA 2 Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: MakroReyon

12.623,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 12623.04
Karcher Kva 2 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge beyaz-siyah

Satıcı: MakroReyon

12.656,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 12656.55
Karcher Kva 2 Dikey Süpürge

Satıcı: TUNALA STORE

12.704,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 12704.56
Karcher KVA 2 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge - Beyaz

Satıcı: Makroreyon

12.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 12809
Karcher Kva 2 Dikey Süpürge

Satıcı: Tanrıseven DTM

12.863,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 12863.82
KARCHER Kva 2 Dikey Şarjlı Kablosuz Elektrikli Süpürge

Satıcı: MakroReyon | 5 yorum

12.879,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 12879.57
KARCHER Kva 2 Dikey Şarjlı Kablosuz Elektrikli Süpürge

Satıcı: Buevin | 5 yorum

12.926,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 12926.07
Karcher KVA 2 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge - Beyaz

Satıcı: Buevin

12.926,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 12926.07
Karcher KVA 2 Şarjlı Dikey Süpürge (Beyaz)

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

13.304,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 13304.00
Karcher Kva 2 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge beyaz-siyah

Satıcı: Buevin

13.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

14 13399.00
Karcher KVA 2 Dikey Şarjlı Süpürge 13.426,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

15 13426.00
Karcher KVA 2 Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: BUEVİN

13.621,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

16 13621.02
Karcher KVA 2 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge - Beyaz 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 14999.00
Karcher Kva 2 Şarjlı Dikey Süpürge 15.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 15649.00
Karcher KVA 2 EU Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Güzel Home

18.125,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

19 18125.00
KVA 2 Kablosuz Elektrikli Dikey Süpürge 18.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 18509

Karcher KVA 2 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Karcher KVA 2 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
4 saat
Var
2.1 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
78 dB
Su Haznesi:
Yok

Karcher KVA 2 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 250 mm
• Boy 1100 mm
• Derinlik 224 mm
• Net Ağırlık 2.1 kg

Karcher KVA 2 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.