Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Net Ağırlık:
4.5 kg
Kablo Uzunluğu:
4 m

Karcher KWD 3 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Karcher Kwd 3 S V-17/4/20 Anniversary Edition Elektrikli Süpürge

Satıcı: EMAK TARIM

5.064,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

1 5064.10
Karcher KWD 3 S V-17/4/20 Anniversary Edition Elektrikli Süpürge

Satıcı: EMAK TARIM

5.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 5690.00
Karcher Kwd 3 V-17/4/20 1000 W Islak Kuru Süpürge

Satıcı: İstereyon

5.739,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

3 5739.60
Karcher KWD 3 S V-17/4/20 Anniversary Edition 1000 W Islak Kuru Süpürge (Metal)

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

5.950,49 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 5960.49
Karcher KWD 3 S V-17/4/20 Anniversary Edition 1000 W Islak Kuru Süpürge

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

6.081,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 6081.27
Karcher KWD 3 S V-17/4/20 Anniversary Edition 1000 W Islak Kuru Süpürge

Satıcı: SALMANLI

6.236,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 6236.01
KARCHER KWD 3 ISLAK KURU ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE + 4 TORBA HEDİYE

Satıcı: Karcher Türkiye

6.649,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 6649.05
Karcher KWD 3 S V-15/4/20 Islak ve Kuru Elektrikli Süpürge gri-siyah

Satıcı: RASYONEL

6.946,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 6946.25
Karcher KWD 3 S V-15/4/20 Islak ve Kuru Elektrikli Süpürge gri-siyah

Satıcı: bitechnology

7.035,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 7035.55
Karcher Kwd 3 S V-15/4/20 Ae *eu Islak Kuru Elektrikli Süpürge (Çelik GÖVDE)1.628-448.0

Satıcı: family home

7.336,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 7336.77
Karcher Kwd 3 S Çok Amaçlı Islak Kuru Elektrikli Süpürge - 0 - Altın

Satıcı: DAMLA ZÜCCACİYE HOME

7.439,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 7439.99

Karcher KWD 3 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Karcher KWD 3 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
4.5 kg
4 m

Karcher KWD 3 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Aksesuar Yeri Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Kartuş Filtre

ÖLÇÜLER

• En 328 mm
• Boy 492 mm
• Derinlik 349 mm
• Brüt Ağırlık 6.5 kg
• Net Ağırlık 4.5 kg
• Kablo Uzunluğu 4 m

Karcher KWD 3 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.