Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
Net Ağırlık:
5.7 kg
Kablo Uzunluğu:
6 m
Ses Seviyesi:
72 dB

Karcher NT 22/1 AP Elektrikli Süpürge Fiyatları

Karcher Nt 22/1 Ap Eu Islak-Kuru Elektrik Süpürge Endüstriyel - Gri

Satıcı: Ultra Hırdavat | 21 yorum

11.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 11250.00
Karcher Nt 22/1 Ap Elektrikli Süpürge

Satıcı: Profesyonel Market

11.851,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 11851.00
Karcher NT 22/1 AP L Promo 1300 W Islak Kuru Elektrik Süpürgesi siyah

Satıcı: akpom-kayseri

12.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 12379.00
Karcher Nt 22/1 Ap Eu Islak-Kuru Elektrik Süpürge Endüstriyel - Gri

Satıcı: Teknik Store | 21 yorum

12.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 12599.90
Karcher NT 22/1 Ap L Promo

Satıcı: AKİS STORE

12.970,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 12970.00
Karcher NT 22/1 Ap L Promo Islak Kuru Elektrik Süpürgesi

Satıcı: Makroreyon

15.325,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 15325.44
Karcher NT 22/1 AP L Promo 1300 W Islak Kuru Elektrik Süpürgesi siyah

Satıcı: MakroReyon

16.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 16249.00
Karcher NT 22/1 AP L Promo 1300W Islak Kuru Profesyonel Elektrikli Süpürge - 13786270

Satıcı: MakroReyon

16.319,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 16319.05
Karcher 1.378-600.0 Nt 22/1 Ap Islak Kuru Elektrikli Süpürge

Satıcı: JetMakina Karcher Bayi

16.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 16740.00
Karcher NT 22/1 AP L Promo 1300W Islak Kuru Profesyonel Elektrikli Süpürge-13786270

Satıcı: Makroreyon

16.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 17009

Karcher NT 22/1 AP Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Karcher NT 22/1 AP Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
5.7 kg
6 m
72 dB

Karcher NT 22/1 AP Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Yok

ÖLÇÜLER

• En 370 mm
• Boy 480 mm
• Derinlik 380 mm
• Net Ağırlık 5.7 kg
• Kablo Uzunluğu 6 m

Karcher NT 22/1 AP Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.