Buhar Basıncı (Maks.):
3.5 bar
Max. Isıtıcı Gücü:
1900 W
Isınma Süresi:
30 sn
Net Ağırlık:
3.3 kg
Kablo Uzunluğu:
4 m
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
1 litre

Karcher SC 3 Deluxe Anniversary Edition Buharlı Temizleyici Fiyatları

Karcher SC 3 Deluxe Anniversary Edition Buharlı Temizlik Makinesi 1900 W Güç ve Aksesuarlarla - Siyah

Satıcı: Fixkırmızıbeyaz | 39 yorum

11.419,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 11419.59
Karcher SC 3 Deluxe Anniversary Edition Buharlı Temizlik Makinesi 1900 W Güç ve Aksesuarlarla - Siyah

Satıcı: ymt ev aletleri | 39 yorum

11.514,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 11514.11
Karcher Sc 3 Deluxe Anniversary Edition Buharlı Temizleyici siyah

Satıcı: teknolojika

11.514,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 11514.11
Karcher Sc 3 Deluxe Anniversary Edition Buharlı Temizleyici siyah

Satıcı: MakroReyon

11.919,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 11919.10
Karcher Sc 3 Ef Anniversary Edition Buharlı Temizleyici

Satıcı: ASEL

12.088,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 12088.80
Karcher SC 3 Deluxe Anniversary Edition Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Makroreyon

12.451,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 12451.74
Karcher Sc-3- Deluxe Annıversary Edt Siyah

Satıcı: SALMANLI

12.548,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 12548.10
Karcher SC 3 Deluxe Anniversary Edition Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: SALMANLI

12.671,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 12671.01
Karcher SC 3 Deluxe Anniversary Edition

Satıcı: Buevin

13.488,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 13488.00
Karcher SC 3 Deluxe Anniversary Edition

Satıcı: Teknolojika

13.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 13499.00

Karcher SC 3 Deluxe Anniversary Edition Buharlı Temizleyici Fiyat Geçmişi

Karcher SC 3 Deluxe Anniversary Edition Buharlı Temizleyici Temel Özellikleri

3.5 bar
1900 W
30 sn
3.3 kg
4 m
Var
1 litre

Karcher SC 3 Deluxe Anniversary Edition Buharlı Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Aksesuar Yeri Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Kartuş Filtre

ÖLÇÜLER

• En 251 mm
• Boy 281 mm
• Derinlik 361 mm
• Brüt Ağırlık 5.7 kg
• Net Ağırlık 3.3 kg
• Kablo Uzunluğu 4 m

Karcher SC 3 Deluxe Anniversary Edition Buharlı Temizleyici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.