Buhar Basıncı (Maks.):
3.5 bar
Max. Isıtıcı Gücü:
1900 W
Isınma Süresi:
30 sn
Net Ağırlık:
3.1 kg
Kablo Uzunluğu:
4 m
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
1 litre

Karcher SC 3 EF Anniversary Edition Buharlı Temizleyici Fiyatları

Karcher SC 3 EF Anniversary Edition Buharlı Temizleyici 1500 W Güçlü Aksesuarlarla

Satıcı: TECHNOLOGYMARKET | 277 yorum

12.830,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 12830.09
Karcher SC 3 EF Anniversary Edition Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: AKİS STORE

12.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 12989.00
Karcher Sc 3 Ef Anniversary Edition

Satıcı: AKİS STORE

14.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 14299.00
Karcher SC 3 EF Anniversary Edition Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

15.979,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 15979.06
Karcher Sc 3 Easyfix Anniversay Edition Buharlı Temizlik Makinesi Eu - Bej

Satıcı: Naxin

16.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 16380.00
Karcher SC 3 EF Anniversary Edition Buharlı Temizlik Makinesi beyaz

Satıcı: OnurluYapıMarket

19.580,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 19580.09
Karcher SC 3 EF Anniversary Edition EU Buharlı Temizleme Makinesi Beyaz

Satıcı: TAŞARAVM

19.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 19995.00
Karcher Sc 3 Ef Anniversary Edition Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

23.765,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

8 23765.00
Karcher SC 3 EF Anniversary Edition Buharlı Temizlik Makinesi beyaz

Satıcı: TAŞARAVM

33.875,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 33875.00

Karcher SC 3 EF Anniversary Edition Buharlı Temizleyici Fiyat Geçmişi

Karcher SC 3 EF Anniversary Edition Buharlı Temizleyici Temel Özellikleri

3.5 bar
1900 W
30 sn
3.1 kg
4 m
Var
1 litre

Karcher SC 3 EF Anniversary Edition Buharlı Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Aksesuar Yeri Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Kartuş Filtre

ÖLÇÜLER

• En 236 mm
• Boy 253 mm
• Derinlik 360 mm
• Brüt Ağırlık 5 kg
• Net Ağırlık 3.1 kg
• Kablo Uzunluğu 4 m

Karcher SC 3 EF Anniversary Edition Buharlı Temizleyici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.