Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
4 saat
EPA/HEPA Filtre:
Var

Karcher VC 6 Cordless OurFamily Battery Plus Şarjlı Süpürge Fiyatları

Karcher VC 6 Cordless Ourfamily Çift Bat (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 16.249,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 16249.35
Karcher Vc 6 Cordless Ourfamily Battery Plus Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: SMART PAZARLAMA

18.689,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 18689.10
Karcher Vc 6 Cordless Ourfamily Çift Batarya Elektikli Dik Süpürge

Satıcı: Pandora Ticaret

21.995,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 21995.12
Karcher Vc 6 Cordless Ourfamily Beyaz Elektikli Dik Süpürge 0.8 L Toz Haznesi ile Güçlü Emiş

Satıcı: pandorra teknoloji | 20 yorum

24.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 24350.00
Karcher VC 6 Cordless OurFamily Battery Plus Çift Bataryalı Şarjlı Dikey Süpürge Beyaz 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 24999.00
Karcher VC 6 Cordless OUR Famıly Battery Plus Çift Bataryalı Dikey Şarjlı Süpürge 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 24999.00
Karcher VC 6 Cordless Ourfamily Battery Plus Çift Bataryalı Dikey Şarjlı Süpürge beyaz

Satıcı: mediamarkt

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 25000.00
KARCHER VC 6 Cordless OurFamily Battery Plus Çift Bataryalı Şarjlı Dikey Süpürge Beyaz

Satıcı: MEDIAMARKT

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 25000.00
Karcher Vc 6 Cordless Ourfamily Beyaz Elektikli Dik Süpürge 0.8 L Toz Haznesi ile Güçlü Emiş

Satıcı: ErdirenGrup | 20 yorum

25.619,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 25619.64
Karcher Vc 6 Cordless Ourfamily Battery Plus Çift Bataryalı Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Hakkı Akyüz 1948

26.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 26699.10
Karcher Vc 6 Cordless Ourfamily Çift Batarya Elektikli Dik Süpürge

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

27.899,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 27899.07
Karcher VC 6 Cordless Ourfamily Battery Plus Çift Bataryalı Dikey Şarjlı Süpürge beyaz

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

28.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 28749.00
Karcher Vc 6 Cordless Ourfamily Battery Plus

Satıcı: Karcher Store

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 34999.00
Karcher Vc 6 Cordless Ourfamily Battery Plus

Satıcı: Teknolojika

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 34999.00

Karcher VC 6 Cordless OurFamily Battery Plus Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Karcher VC 6 Cordless OurFamily Battery Plus Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
4 saat
Var
Net Ağırlık:
2.6 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
78 dB
Su Haznesi:
Yok

Karcher VC 6 Cordless OurFamily Battery Plus Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Boru Malzemesi Metal
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H12

ÖLÇÜLER

• En 266 mm
• Boy 1130 mm
• Derinlik 235 mm
• Net Ağırlık 2.6 kg

Karcher VC 6 Cordless OurFamily Battery Plus Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.