Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
4 saat
EPA/HEPA Filtre:
Var

Karcher VC 6 Cordless OurFamily Pet Şarjlı Süpürge Fiyatları

Karcher VC 6 Cordless Ourfamily PET *EU Şarjlı Süpürge (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 16.249,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 16249.35
KARCHER VC 6 CORDLESS OURFAMILY PET Dikey Süpürge HEPA Filtreli 0,2 L Toz Hacmi ile Güçlü Emiş - Açık Turuncu

Satıcı: Evde360 | 127 yorum

19.017,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 19017.57
KARCHER VC 6 CORDLESS OURFAMILY PET Dikey Süpürge HEPA Filtreli 0,2 L Toz Hacmi ile Güçlü Emiş - Açık Turuncu

Satıcı: BOLKUR | 127 yorum

19.064,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 19064.07
Karcher, VC 6 Cordless Ourfamily Pet Dikey Elektrikli Süpürge, Beyaz

Satıcı: Mst grup

19.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 20009.99
Karcher Vc 6 Cordless Ourfamily Eu Dikey Şarjlı Süpürge beyaz

Satıcı: gizerler

20.976,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 20976.89
Karcher Vc 6 Cordless Ourfamily Pet *eu

Satıcı: TUNALA STORE

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 21999.00
Karcher VC6 Pet Şarjlı Dikey Süpürge Sarı 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 24999.00
Karcher VC 6 Cordless Ourfamily Pet Dikey Süpürge 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 24999.00
Karcher Vc 6 Cordless Ourfamily Pet *eu

Satıcı: MediaMarkt

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 25000.00
Karcher Vc 6 Cordless Ourfamily Eu Dikey Şarjlı Süpürge beyaz

Satıcı: mediamarkt

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 25000.00
Karcher VC 6 Cordless OurFamily Pet 25,2 V Kablosuz Şarjlı Süpürge

Satıcı: Hakkı Akyüz Mutfak Eşyaları 1948

26.699,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 26699.11
Karcher VC6 Cordless Ourfamily Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Teknolojika

32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 32999.00
Karcher VC6 Cordless Ourfamily Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Tümhay Temizleme

33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 33999.00

Karcher VC 6 Cordless OurFamily Pet Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Karcher VC 6 Cordless OurFamily Pet Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
4 saat
Var
Net Ağırlık:
2.6 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
78 dB
Su Haznesi:
Yok

Karcher VC 6 Cordless OurFamily Pet Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Boru Malzemesi Metal
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 266 mm
• Boy 1130 mm
• Derinlik 235 mm
• Net Ağırlık 2.6 kg

Karcher VC 6 Cordless OurFamily Pet Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.