Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Yok
Net Ağırlık:
4.5 kg

Karcher WD 2 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Karcher Wd 2 Plus V-15/4/18 Islak - Kuru Elektrikli Süpürge, Üfleme Fonksiyonlu, 1000 W, 15 L

Satıcı: Amazon.com.tr

5.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 5099
Karcher WD 2 Plus V-12/6/18/C Home Islak Kuru Süpürge 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 4999.00
Karcher Wd 2 S V-15/4/18 Islak Kuru Elektrikli Süpürge,Üfleme Fonksiyonlu, 1000 W, 15 L

Satıcı: APASTORE

5.695,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5695.10
Karcher WD 2 Plus V-12/6/18/C Ev Islak ve Kuru Süpürge

Satıcı: RASYONEL

5.722,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 5722.03
Kärcher WD2 HOME Torbasız elektrikli süpürge 1000 W

Satıcı: Amazon.com.tr

5.850,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 5860.69
Karcher Wd 2 Plus V-15/4/18 Islak Kuru Elektrikli Süpürge

Satıcı: EMAK TARIM

5.882,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5882.00
Kärcher WD 2 Plus S V-15/4/18 Islak Kuru Elektrikli Süpürge,Üfleme Fonksiyonlu, 1000 W, 15 L

Satıcı: Amazon.com.tr

6.045,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 6055
Karcher WD 2 V-15/4/18 (YYY) EU Islak - Kuru Elektrikli Süpürge sari

Satıcı: istanbulelectroshop

6.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 6049.00
Karcher Wd 2 Plus V-15/4/18 Islak Kuru Elektrikli Süpürge 15 L Toz Haznesi ile Güçlü Temizlik - Sarı

Satıcı: EMAK TARIM | 1 yorum

6.053,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 6053.37
Karcher WD 2 V-15/4/18 (YYY) EU Islak - Kuru Elektrikli Süpürge sari

Satıcı: karcherstore

6.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 6149.00
Karcher WD 2 Plus V-15/4/18 Islak Kuru Elektrikli Süpürge

Satıcı: EMAKTARIM

6.332,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 6332.37
Karcher WD 2 Plus V-15/4/18 Islak Kuru Elektrikli Süpürge

Satıcı: EMAK TARIM

6.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 6339.00
WD 2 PLUS V-12/6/18/C Home Islak Kuru Süpürge 7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 7509

Karcher WD 2 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Karcher WD 2 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
4.5 kg
Ses Seviyesi:
77 dB
Su Haznesi:
Yok

Karcher WD 2 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Aksesuar Yeri Var
• Teleskopik Boru Yok
• Boru Malzemesi Plastik
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Yok
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 337 mm
• Boy 430 mm
• Derinlik 369 mm
• Net Ağırlık 4.5 kg

Karcher WD 2 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.