Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Premium Sepet
5.979,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
1 5979.00 Karcher Wd 4 S V-20/5/22 Islak Kuru Süpürge (KABLOLU) 1.628-250.0Satıcı: egemenev
6.007,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
2 6007.61 Karcher Wd4 S İslak Kuru Elektrik Süpürgesi 6.414,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
3 6414.50 Kärcher WD 4 S V-20/5/22 ıslak ve kuru elektrikli süpürge, güç: 1000 W, paslanmaz çelik tank: 20 l, emme hortumu: 2,2 mSatıcı: PremiumSepet
6.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
4 6489.00 Karcher WD4 1.628-250.0 S V-20/6/22 EU Çelik Kazan Islak Kuru Elektrikli SüpürgeSatıcı: Premium Sepet
6.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 6499.00 Karcher WD 4 EU 1.628-250.0 S V-20/6/22 (YSY) 1000 W Islak Kuru Elektrikli SüpürgeSatıcı: Premiumsepet
6.659,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
6 6659.00 Karcher 16282500-WD 4 S V-20/5/22 Islak Kuru Elektrikli Süpürge TYCMKQWMXN169701090083526Satıcı: Arces
7.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 7299.00 Islak-Kuru Elektrik Süpürgesi Karcher Wd 4Satıcı: GK BİLİŞİM
7.500,00 TL Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
8 7500.00 Karcher WD 4 EU 1.628-250.0 S V-20/6/22 (YSY) 1000 W Islak Kuru Elektrikli SüpürgeSatıcı: AlizeMarin
7.557,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 7557.67