Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Kablo Uzunluğu:
3 m
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
1.4 litre

Kiwi KCC-4321 Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Kiwi KCC-4321 Buharlı Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi 1300 W Güçlü Motor ile Gri Renk

Satıcı: Kuzeypazarlama | 27 yorum

4.949,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4949.49
Kiwi KCC-4321 Buharlı Koltuk ve Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi Gri Renk

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

4.699,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 4699.97
Kiwi KCC-4321 Buharlı Koltuk - Halı Yıkama Ve Leke Çıkartma Makinesi gri

Satıcı: kuzeypazarlama | 20 yorum

4.760,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 4760.61
Kiwi KCC-4321 Buharlı Koltuk ve Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi Gri Renk

Satıcı: Kuzey Pazarlama

4.837,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 4837.84
Kiwi Buharlı Koltuk ve Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi Gri

Satıcı: Kuzey Pazarlama

4.933,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4933.00
Kiwi KCC-4321 Buharlı Koltuk ve Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi Gri Renk

Satıcı: Kuzey Pazarlama

4.938,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 4938.57
Kiwi Buharlı Koltuk ve Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: Kuzey Pazarlama

4.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4949.00
Kiwi Kcc-4321 Buharlı Koltuk Ve Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi Gri Renk

Satıcı: Kuzey Pazarlama

5.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 5219.00
Kiwi KCC-4321 Buharlı Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi 1300 W Güçlü Motor ile Gri Renk

Satıcı: ShopSERA | 27 yorum

5.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 5249.00
Kiwi Kcc-4321 Koltuk Ve Halı Yıkama Makinesi Siyah

Satıcı: Çeşit Var

5.766,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 5766.30
Kiwi KCC-4321 Buharlı Koltuk ve Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi Gri Renk

Satıcı: Cesitvar

6.025,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 6025.47
Kiwi KCC-4321 Buharlı Koltuk - Halı Yıkama Ve Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: markae-ticaret | 19 yorum

6.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 6250.00

Kiwi KCC-4321 Halı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

Kiwi KCC-4321 Halı Yıkama Makinesi Temel Özellikleri

Yok
3 m
Var
1.4 litre

Kiwi KCC-4321 Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 3 m

Kiwi KCC-4321 Halı Yıkama Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.