Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Kablo Uzunluğu:
3 m
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
1 litre

Kiwi KCC-4324 Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Kiwi Koltuk Ve Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: MiniHome

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 3899.00
Kiwi KCC-4324 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi 450 W Güçlü Motor ile Yatay Süpürge Yapısı - Beyaz

Satıcı: MiniHome | 269 yorum

4.185,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 4185.09
Kiwi Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: Kiwi Resmi Satış Mağazası

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 4499.00
Kiwi KCC-4324 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi 450 W Güçlü Siyah Renk Özellikleriyle - Siyah - Kırmızı

Satıcı: ARTU TECHNO | 269 yorum

4.527,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 4527.25
Kiwi Kcc-4324 Koltuk Ve Halı Yıkama Makinesi Siyah-Beyaz

Satıcı: Çeşit Var

4.538,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 4538.10
Kiwi KCC-4324 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Siyah-Beyaz

Satıcı: Çesitvar

4.568,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 4568.70
Kiwi KCC-4324 Siyah Kırmızı Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: Cesitvar

4.742,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 4742.07
Kiwi KCC-4324 Koltuk Ve Halı Yıkama Makinesi siyah-kirmizi

Satıcı: cesitvar

4.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 4849.00
Kiwi KCC-4324 Koltuk Ve Halı Yıkama Makinesi Siyah

Satıcı: çeşitvar

4.997,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 4997.03
Kiwi KCC-4324 Koltuk Ve Halı Yıkama Makinesi siyah-kirmizi

Satıcı: ernpazarlama

15.034,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 15034.00

Kiwi KCC-4324 Halı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

Kiwi KCC-4324 Halı Yıkama Makinesi Temel Özellikleri

Yok
3 m
Var
1 litre

Kiwi KCC-4324 Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 3 m

Kiwi KCC-4324 Halı Yıkama Makinesi Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ruken U**** Profil Resmi

1 yorum

Ruken U**** Merebalar ben kiwi halı koltuk yıkama makinasını aldım hangi temizlik ürünü kulanmam lazım bana bilgi verebilirmisiniz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.