Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Kablo Uzunluğu:
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
1.6 litre

Kiwi KCC-4326 Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Kiwi Kcc-4326 Koltuk ve Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: hesaplimagaza

4.440,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 4440.30
Kiwi Koltuk ve Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: hesaplimagaza

4.440,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 4440.30
Kiwi KCC-4326 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Beyaz

Satıcı: Hesaplı Mağaza

4.646,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 4646.16
Kiwi 550W Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi – Güçlü Emiş, 1.6L Su Tankı, Yüksek Performanslı ve Pratik Kullanım - Beyaz

Satıcı: Hesaplı Mağaza | 21 yorum

4.818,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 4818.36
Kiwi KCC-4326 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi 550 W Güçle Yüksek Performans ve Kolay Kullanım - Siyah

Satıcı: OptimumBar | 21 yorum

4.850,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 4850.30
Kiwi Kcc-4326 Koltuk Ve Halı Yıkama Makinesi 550 W Güçle Yüksek Performans Ve Kolay Kullanım

Satıcı: BMT Marmara

4.894,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4894.10
Kıwı Kcc-4326 Koltuk Ve Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi Beyaz

Satıcı: hesapliurunler

4.954,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 4964.9
Kiwi KCC-4326 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Beyaz 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 4999.00
Kiwi KCC-4326 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Siyah 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 4999.00
Kiwi Kcc-4326 Koltuk-halı Yıkama Ve Leke Çıkartma Makinesi beyaz

Satıcı: hesaplimagaza

5.129,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 5129.90
Kiwi Kcc-4326 Koltuk-halı Yıkama Ve Leke Çıkartma Makinesi beyaz

Satıcı: TurkuazBeyazEşya

5.149,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 5149.88
Kiwi Kcc-4326 Siyah Koltuk Ve Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: Woomino

5.339,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 5339.10
Kiwi KCC-4326 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Beyaz

Satıcı: Cesitvar

6.230,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 6230.07
Kiwi KCC-4326 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Beyaz

Satıcı: MARKA E-TİCARET

6.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

14 6500.00
Kiwi KCC-4326 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Beyaz

Satıcı: çeşitvar

6.565,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

15 6565.02
Kıwı Kcc-4326 Koltuk Ve Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi Beyaz

Satıcı: Toy Fox

11.233,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

16 11233.99

Kiwi KCC-4326 Halı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

Kiwi KCC-4326 Halı Yıkama Makinesi Temel Özellikleri

Yok
Var
1.6 litre

Kiwi KCC-4326 Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

Kiwi KCC-4326 Halı Yıkama Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.