Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Kablo Uzunluğu:
6 m
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
2.1 litre

Kiwi KCC-4370 Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Kiwi Profesyonel Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: Kiwi Resmi Satış Mağazası

2.637,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 2637.56
Kiwi KCC-4370 Halı Yıkama Makinesi 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 3499.00
Kiwi Kcc-4370 Dikey Halı ve Koltuk Yıkama Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: MEGAMALL

3.527,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 3527.02
Kiwi Kcc-4370 Dikey Halı ve Koltuk Yıkama Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: ESMEL AVM

3.719,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 3719.07
Kiwi Kcc-4370 Dikey Halı ve Koltuk Yıkama Leke Çıkartma Makinesi Kırmızı

Satıcı: Hızlıal Shop

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

5 3809
Kiwi KCC-4370 Dikey Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi kirmizi-siyah

Satıcı: Defnesaglikspor

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 3799.00
Kiwi Kcc-4370 Dikey Koltuk Ve Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

3.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3799.10
Kiwi KCC-4370 Dikey Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi kirmizi-siyah

Satıcı: evmarketi

3.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 3949.00
Kiwi Dikey Halı Yıkama ve Leke Çıkartma Makinesi KCC-4370 4.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 4749.00
Kiwi Kcc-4370 Dikey Halı Ve Koltuk Yıkama Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: Çeşit Var

6.006,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 6006.60
Kiwi Kcc-4370 Dikey Halı ve Koltuk Yıkama Leke Çıkartma Makinesi Kırmızı

Satıcı: çeşitvar

6.035,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 6035.82
Kiwi Profesyonel Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: WELCOMEİN

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 6199.00
Kiwi Kcc-4370 Dikey Halı Ve Koltuk Yıkama Leke Çıkartma Makinesi Kırmızı

Satıcı: Toy Fox

8.664,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

13 8664.99

Kiwi KCC-4370 Halı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

Kiwi KCC-4370 Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Motor Koruma Filtresi

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 6 m

Kiwi KCC-4370 Halı Yıkama Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.