Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Kablo Uzunluğu:
7 m
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
2.5 litre

Kiwi KCC-4371 Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Kiwi KCC-4371 PRO Bağlanabilir Koltuk Temizleme Başlıklı Dikey Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi  - Siyah - Kırmızı

Satıcı: Evmarketi | 124 yorum

5.765,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 5765.00
Kiwi Kcc-4371 Pro Koltuk Temizleme Başlıklı Dikey Süpürge Halı Ve Koltuk Yıkama Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: Evmarketi

5.695,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 5695.10
Kiwi KCC-4371 PRO Bağlanabilir Koltuk Temizleme Başlıklı Dikey Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi Pembe

Satıcı: Ev Marketi

5.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 5759.00
Kiwi KCC-4371 PRO Koltuk Temizleme Başlıklı Dikey Süpürge Halı ve Koltuk Yıkama Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: Ev Marketi

5.935,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 5935.00
Kiwi Kcc-4371 Pro Koltuk Temizleme Başlıklı Dikey Süpürge Halı Ve Koltuk Yıkama Leke Çıkartma Makinesi kirmizi-siyah

Satıcı: evmarketi

6.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 6249.00
Kiwi KCC-4371 PRO Bağlanabilir Koltuk Temizleme Başlıklı Dikey Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi  - Siyah - Kırmızı

Satıcı: BABUR TİCARET | 124 yorum

7.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 7259.00
Kiwi KCC-4371 PRO Koltuk Temizleme Başlıklı Dikey Süpürge Halı ve Koltuk Yıkama Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: Ev Marketi

7.439,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 7439.07
Kiwi Kcc-4371 Pro Bağlanabilir Koltuk Temizleme Başlıklı Dikey Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

7.564,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 7564.10
Kiwi Kcc-4371 Pro Koltuk Temizleme Başlıklı Dikey Süpürge Halı Ve Koltuk Yıkama Leke Çıkartma Makinesi Kırmızı diger

Satıcı: mebteknoloji

7.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 7949.00
Kiwi KCC-4371 PRO Bağlanabilir Koltuk Temizleme Başlıklı Dikey Halı Yıkama Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

8.729,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 8729.03

Kiwi KCC-4371 Halı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

Kiwi KCC-4371 Halı Yıkama Makinesi Temel Özellikleri

Yok
7 m
Var
2.5 litre

Kiwi KCC-4371 Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 7 m

Kiwi KCC-4371 Halı Yıkama Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.