Buhar Basıncı (Maks.):
4 bar
Max. Isıtıcı Gücü:
1200 W
Buhar Çıkışı:
48 g/dak
Kablo Uzunluğu:
3 m
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
380 ml

Kiwi KSC-4214 Buharlı Temizleyici Fiyatları

Kiwi KSC-4214 Dokunmatik Panelli Buharlı Temizlik Makinesi 1200 W 10 Farklı Aksesuar ile Güçlü Temizlik - Beyaz

Satıcı: indirgetir | 21 yorum

1.655,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 1655.29
Kiwi Ksc-4214 Dijital Göstergeli Ekstra Uzatma Borulu Buharlı Temizleyici - Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: indirgetir

1.574,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 1574.12
Kiwi KSC-4214 Dijital Göstergeli Uzatma Borulu Buharlı Temizleyici beyaz

Satıcı: indirgetir

1.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 1589.00
Kiwi Ksc-4214 Dijital Göstergeli Ekstra Uzatma Borulu Buharlı Temizleyici - Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: indirgetir

1.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1659.00
Kiwi Ksc-4214 Dijital Göstergeli Ekstra Uzatma Borulu Buharlı Temizleyici - Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: indirgetir

1.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1679.00
Kiwi Ksc 4214 Buharlı Temizleyici

Satıcı: Çeşit Var

1.779,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1779.10
Kiwi Ksc-4214 Dijital Göstergeli Ekstra Uzatma Borulu Buharlı Temizleyici - Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Cesitvar

1.859,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 1859.07
Kiwi KSC-4214 Dokunmatik Panelli Buharlı Temizlik Makinesi 1200 W 10 Farklı Aksesuar ile Güçlü Temizlik - Beyaz

Satıcı: Cesitvar | 21 yorum

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 1999.00
Kiwi KSC-4214 Dijital Göstergeli Uzatma Borulu Buharlı Temizleyici beyaz

Satıcı: cesitvar

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 1999.00

Kiwi KSC-4214 Buharlı Temizleyici Fiyat Geçmişi

Kiwi KSC-4214 Buharlı Temizleyici Temel Özellikleri

4 bar
1200 W
48 g/dak
3 m
Var
380 ml

Kiwi KSC-4214 Buharlı Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Yatay

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 3 m

Kiwi KSC-4214 Buharlı Temizleyici İle En Çok Karşılaştırılan Süpürgeler

Kiwi KSC-4214 Buharlı Temizleyici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.