Kiwi KSC-4215 Buharlı Mop

Max. Isıtıcı Gücü:
1300 W
Isınma Süresi:
25 sn
Kablo Uzunluğu:
5 m
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
350 ml

Kiwi KSC-4215 Buharlı Mop Fiyatları

Kiwi Buhar Basınçlı Mop KSC-4215

Satıcı: Ceylins | 666 yorum

1.665,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 1665.30
Kiwi Buhar Basınçlı Mop KSC-4215

Satıcı: Zeyno Shop | 666 yorum

1.672,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 1672.00
Kiwi Home Ksc-4215 Buharlı Mop Beyaz, etkili ve kullanışlı temizlik aracı

Satıcı: Ev Marketi

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1749.00
Kiwi Buhar Basınçlı Mop KSC-4215

Satıcı: fersastore

1.791,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1791.00
Kiwi Home Ksc-4215 Buharlı Mop Beyaz, etkili ve kullanışlı temizlik aracı

Satıcı: OVA MAGAZALARI

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1799.00
Kiwi KSC-4215 Buharlı Temizleyici

Satıcı: Pandora Ticaret

1.812,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 1812.02
Kiwi KSC 4215 Buharlı Temizleyici Mop 1.799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1809
Kiwi Buhar Basınçlı Mop Ksc-4215

Satıcı: PANDORA TİCARET

1.850,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1850.30
Kiwi KSC-4215 Buharlı Temizleyici Mop beyaz

Satıcı: bulutlarteknoloji

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 1899.00
Kiwi KSC-4215 Buharlı Temizleyici Mop beyaz

Satıcı: BASARII

1.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 1950.00
Kiwi KSC-4215 Buharlı Temizleyici

Satıcı: Cesitvar

2.045,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 2045.07
Kiwi Ksc-4215 Antibakteriyel Buhar Basınçlı Temizleyici Ve Dezenfektan Mop

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

2.184,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2184.10
Kiwi Buhar Basınçlı Mop KSC-4215

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

2.230,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 2230.03
Kiwi Buhar Basınçlı Mop KSC-4215

Satıcı: E-BAŞARI

2.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 2250.00

Kiwi KSC-4215 Buharlı Mop Fiyat Geçmişi

Kiwi KSC-4215 Buharlı Mop Temel Özellikleri

1300 W
25 sn
5 m
Var
350 ml

Kiwi KSC-4215 Buharlı Mop Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m

Kiwi KSC-4215 Buharlı Mop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.