Toz Torbası:
Yok
Buhar Basıncı (Maks.):
4.5 bar
Max. Isıtıcı Gücü:
1500 W
Buhar Çıkışı:
40 g/dak
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
1.2 litre

Kiwi KSC-4255 Buharlı Temizleyici Fiyatları

Kiwi Ksc-4255 Buharlı Temizleyici (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.949,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 1959.35
Kiwi Ksc-4255 Buharlı Temizleyici (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.949,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 1959.35
Kiwi Ksc-4255 Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici - Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Hepsiburada | 787 yorum

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 2599.00
Kiwi Ksc-4255 Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici - Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: HAZAN DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI LİMİTED | 787 yorum

3.093,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 3093.09
Kiwi Ksc-4255 Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici - Buharlı Temizlik Makinesi (Kİwi Türkiye Garantili)

Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

3.270,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 3270.26
Kiwi Ksc-4255 Buharlı Temizleyici

Satıcı: Bhr Teknoloji

3.276,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 3276.55
Kiwi KSC-4255 Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici beyaz

Satıcı: bhr-teknoloji

3.284,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 3284.10
Kiwi KSC-4255 Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici beyaz

Satıcı: akdemirteknoloji

3.292,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 3292.11
Kiwi KSC-4255 Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizlik Makinası

Satıcı: SATÜRN

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 3499.00
Kiwi Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici - Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Mioday

3.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 3600.00
Kiwi Ksc-4255 Buharlı Temizleyici

Satıcı: Cazip Alışveriş

3.719,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 3719.07
Kiwi KSC-4255 Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici Beyaz

Satıcı: ETİNOVA

4.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 4250.00
Kiwi KSC-4255 Buharlı Temizleyici

Satıcı: ekolticaret

4.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 4990.00

Kiwi KSC-4255 Buharlı Temizleyici Fiyat Geçmişi

Kiwi KSC-4255 Buharlı Temizleyici Temel Özellikleri

Yok
4.5 bar
1500 W
40 g/dak
Var
1.2 litre

Kiwi KSC-4255 Buharlı Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Yatay

Kiwi KSC-4255 Buharlı Temizleyici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.