Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Kablo Uzunluğu:
5 m
Ses Seviyesi:
80 dB
Su Haznesi:
Yok

Kiwi KVC-4108 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Kiwi KVC-4108 Dikey Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: FırsatDünyası

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 1309
Kiwi Kvc-4108 Dikey Elektrikli Süpürge Beyaz

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.231,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1231.53
Kiwi KVC 4108 Dikey Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: firsatdunyasii | 41 yorum

1.259,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 1259.10
Kiwi Kvc-4108 Dikey Elektrikli Süpürge Beyaz

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.289,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 1289.13
Kiwi KVC-4108 Siyah Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.298,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 1298.83
Kiwi KVC-4108 Dikey Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1299.00
Kiwi KVC-4108 Dikey Elektrikli Süpürge Kablolu Siyah KVC-4108

Satıcı: Fırsat Dünyası | 1096 yorum

1.301,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 1301.07
Kiwi KVC-4108 Dikey Elektrikli Süpürge Kırmızı 0.5 Litre Toz Haznesi ile Güçlü ve Sessiz Temizlik

Satıcı: Fırsat Dünyası | 22 yorum

1.301,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 1301.07
Kiwi KVC 4108 Dikey Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: firsatdunyasii

1.304,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 1304.10
Kiwi Kvc-4108 Dikey Elektrikli Süpürge Siyah

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.329,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 1329.05
Kiwi KVC-4108 Dikey Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.329,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 1329.05

Kiwi KVC-4108 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Kiwi KVC-4108 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
5 m
80 dB
Yok

Kiwi KVC-4108 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m

Kiwi KVC-4108 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.