Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Kablo Uzunluğu:
6 m
Su Haznesi:
Yok

Korkmaz A902-01 Cosmos Premium Elektrikli Süpürge Fiyatları

Cosmos Premium Elektrikli Süpürge Rosegoldsiyah A902

Satıcı: BETADES DİZAYN ENDÜSTRİYEL MUTFAK

8.276,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 8276.10
Korkmaz Cosmos Premium AntrasitSiyah Elektrikli Süpürge A902-01

Satıcı: KORKMAZ

9.333,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 9333.07
Korkmaz Cosmos Premium A902-01 Elektrikli Süpürge antrasit

Satıcı: Korkmaz

9.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 9499.05
KORKMAZ A902-01 COSMOS PREMIUM ELEKTRIKLI SUPURGE ANTRASIT/SIYAH

Satıcı: KORKMAZ

9.699,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 9699.03
Korkmaz A902-01 Cosmos Premium Antrasit 750 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Zerdahome

9.789,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 9789.10
Korkmaz Cosmos Premium A902-01 Elektrikli Süpürge antrasit

Satıcı: evlik

9.949,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 9949.05
Korkmaz Cosmos Premium AntrasitSiyah Elektrikli Süpürge - Gri

Satıcı: KORKMAZ | 74 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 9999.00
KORKMAZ Cosmos Premium AntrasitSiyah Elektrikli Süpürge A902-01

Satıcı: Korkmaz

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 9999.00
KORKMAZ Cosmos Premium AntrasitSiyah Elektrikli Süpürge A902-01

Satıcı: KORHAN KARDEŞLER

10.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 10000.00
Korkmaz A902-01 Cosmos Premium Antrasit Siyah Elektrikli Süpürge

Satıcı: Evlik

10.229,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 10229.07
KORKMAZ Cosmos Premium Antrasit Siyah Elektrikli Süpürge A902-01

Satıcı: Atılım Avm

11.908,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 11908.00

Korkmaz A902-01 Cosmos Premium Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Korkmaz A902-01 Cosmos Premium Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
6 m
Yok

Korkmaz A902-01 Cosmos Premium Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey ve Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 6 m

Korkmaz A902-01 Cosmos Premium Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.