Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
Hareket Yarıçapı:
7 m
Kablo Uzunluğu:
6 m
Ses Seviyesi:
76 dB

Korkmaz A920 Tempratik Elektrikli Süpürge Fiyatları

Korkmaz A920-02 Tempratik Rosagold/Siyah Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: Fırsatlar alemi

2.534,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2534.50
Korkmaz A920-02 Tempratik Rose Gold Siyah Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: Fırsatlar alemi

2.534,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2534.50
Korkmaz A920-02 Rosa Gold Tempratik Dikey Süpürge 1.2 L Toz Haznesi ile Güçlü Emiş - Rose Gold

Satıcı: çelik züccaciye | 336 yorum

2.789,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 2789.07
Korkmaz Tempratik Dikey Elektrikli Süpürge Mavi Renkli Güçlü Emiş Teknolojisi 1 L Toz Haznesi

Satıcı: çelik züccaciye | 14 yorum

2.789,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 2789.07
Korkmaz A920 Tempratik 800 W Toz Torbasız Dik Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: celikzuccaciye

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 2849.05
Korkmaz A920 Tempratik Kırmızı/Siyah Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: Fitfiyathome

2.882,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 2882.07
KORKMAZ Tempratik RosagoldSiyah Dikey Elektrikli Süpürge A920-02

Satıcı: çelik züccaciye

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2999.00
KORKMAZ Tempratik Dikey AzuraSiyah Elektrikli Süpürge A920-05

Satıcı: çelik züccaciye

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2999.00
Korkmaz A920-02 Tempratik 800 W Toz Torbasız Dik Elektrikli Süpürge rose-gold

Satıcı: celikzuccaciye

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 2999.00
Korkmaz Tempratik Dikey AzuraSiyah Elektrikli Süpürge A920-05

Satıcı: KORKMAZ

3.023,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3023.54
Korkmaz A920-05 Tempratik Dikey Azura/Siyah Elektrikli Süpürge

Satıcı: KORKMAZ

3.239,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 3239.28
Korkmaz A920 Tempratik Kırmızı/Siyah Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK ESYALARI 1948

4.479,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 4479.10
Korkmaz A920 Tempratik Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: HAKKI AKYÜZ 1948

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 4999.00

Korkmaz A920 Tempratik Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Korkmaz A920 Tempratik Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
7 m
6 m
76 dB
Su Haznesi:
Yok

Korkmaz A920 Tempratik Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

• Toz Torbası Yok
• Toz Haznesi Var
• Su Haznesi Yok
• Toz Kapasitesi 1 litre

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Yok

VERİMLİLİK/PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi 26.9 kW
• Enerji Sınıfı A
• Hava Filtreleme / Emisyon E
• Halı Temizlik Performansı C
• Sert Zemin Performansı A

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 6 m
• Hareket Yarıçapı 7 m

Korkmaz A920 Tempratik Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.