Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Şarj Süresi:
4 saat
Siklon Filtre:
Var
Net Ağırlık:
2.49 kg

LG A9X Ultra Şarjlı Süpürge Fiyatları

LG A9X-ULTRA Otomatik Toz Boşaltma Özellikli Şarjlı Dikey Süpürge siyah

Satıcı: galateknoloji

27.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 27325.00
LG A9X-ULTRA Şarjlı Otomatik Toz Boşaltma Özellikli Dikey Süpürge

Satıcı: TrendShop

27.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 27990.00
Lg A9X-ULTRA Şarjlı Otomatik Toz Boşaltma Özellikli Dikey Süpürge - Siyah - Renk

Satıcı: gala iletişim | 43 yorum

28.016,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 28016.27
Lg A9X-ULTRA Şarjlı Otomatik Toz Boşaltma Özellikli Dikey Süpürge - Siyah - Renk

Satıcı: TORAMAN LG SHOP | 43 yorum

29.481,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 29481.00
LG A9X-ULTRA CordZero Otomatik Toz Boşaltma Özellikli Dikey Süpürge 29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 29999.00
LG A9X-ULTRA Şarjlı Otomatik Toz Boşaltma Özellikli Dikey Süpürge

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 29999.00
LG A9x-ultra.eegqltk Kablosuz Çift Batarya Dikey Süpürge 29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 29999.00
LG A9X-ULTRA Dikey Şarjlı Süpürge

4 yorum

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 29999.00
LG A9X-ULTRA Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Gala Teknoloji

30.689,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 30689.07

LG A9X Ultra Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

LG A9X Ultra Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Var
Li-ion
4 saat
Var
2.49 kg
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Yok

LG A9X Ultra Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 300 mm
• Boy 1120 mm
• Derinlik 245 mm
• Net Ağırlık 2.49 kg

LG A9X Ultra Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.