Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Şarj Süresi:
4 saat
Siklon Filtre:
Var
Net Ağırlık:
2.6 kg

LG CordZero A9K-CORE2 Şarjlı Süpürge Fiyatları

LG A9k-core2 Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: Beyaz Eşya Dükkanı

17.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 17649.00
Lg A9K-Core2.Bigqltk Şarjlı Dikey Süpürge 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 19999.00
LG A9K-CORE2 CordZero Kompressor Teknolojili Çift Bataryalı Dikey Süpürge 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 19999.00
LG A9k-core2.bıgqltk Çift Bataryalı Şarjlı Süpürge 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 19999.00
LG A9K-CORE2.BIGQLTK Şarjlı Dikey Süpürge 0,4 L Toz Haznesi ile Güçlü Emiş Teknolojisi

Satıcı: ekolticaretim | 70 yorum

21.111,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 21111.00
LG A9K-CORE2.BIGQLTK Şarjlı Dikey Süpürge 0,4 L Toz Haznesi ile Güçlü Emiş Teknolojisi

Satıcı: Tuna DTM | 70 yorum

21.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 21390.00
LG A9K-Core 2 Dikey Şarjlı Süpürge siyah

Satıcı: ekolticaretim

21.455,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 21455.00
LG A9k-core2 Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: AYB Trend

26.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 26000.00
LG A9K-Core 2 Dikey Şarjlı Süpürge siyah

Satıcı: ernpazarlama

32.307,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 32307.70
Lg A9k-Core2 Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: MATT ELEKTRONİK

41.785,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 41785.50

LG CordZero A9K-CORE2 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

LG CordZero A9K-CORE2 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
4 saat
Var
2.6 kg
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Yok

LG CordZero A9K-CORE2 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Metal Filtre Ön Filtre

ÖLÇÜLER

• En 260 mm
• Boy 1120 mm
• Derinlik 270 mm
• Net Ağırlık 2.6 kg

LG CordZero A9K-CORE2 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.